Marshmello tłumaczy piosenkę niesłyszącym! Przełom w świecie muzyki

i

Autor: fot. YouTube.com/Marshmello screen z teledysku Marshmello x Juicy J - You Can Cry (Ft. James Arthur) (Sign Language Video)

Marshmello tłumaczy piosenkę niesłyszącym! Przełom w świecie muzyki

2018-07-03 17:33

Marshmello nagrał nową wersję teledysku utworu You Can Cry. Stworzył ją z myślą o osobach niesłyszących!

Marshmello zyskał popularność i renomę po współpracy z Khalidem przy hicie Silcence, Friends z Anne-Marie oraz przy megahicie Wolves z Seleną Gomez! Producent, który ukrywa swoją twarz pod białym kaskiem niedawno połączył siły z Juicy J i Jamesem Arthurem, a owocem ich współpracy jest singiel You Can Cry. Nastrojowy, pełny emocji utwór doczekał się właśnie teledysku dla osób niesłyszących!

Nowości Muzyczne 2018 - nowe hity

You Can Cry w języku migowym - Marshmello

Coraz częściej na koncertach czy wielkich festiwalach można dostrzec na bocznej scenie osoby, które przedstawiają tekst wykonywanej piosenki z myślą o osobach niedosłyszących. Marshmello, czyli producent słynący z dużego poczucia humoru, tym razem podszedł do sprawy bardzo poważnie i sam postanowił swój aktualny singiel "zaśpiewać w języku migowym". Pomaga mu w tym amerykańska modelka, Nyke Prince.

 

Mamy nadzieję, że na rynku muzycznym będzie więcej tego typu teledysków. Oryginalna wersja klipu do utworu pt. You Can Cry - z udziałem Juicy J i Jamesa Arthura - pojawiła się pod koniec maja 2018 roku. Muzyczny obrazek do przejmującego numeru miał ponad 12 milionów wyświetleń. Jeśli chcecie usłyszeć ten kawałek w Podwójnej Gorącej 20, zaproponujcie już teraz!