Marshmello odkrył twarz ma koncercie - siwe włosy i zmarszczki?! Serio?

i

Autor: fot. materiał prasowy Universal Music Polska Marshmello odkrył twarz ma koncercie - siwe włosy i zmarszczki?! Serio?

Marshmello odkrył twarz na koncercie - siwe włosy i zmarszczki?! Serio?

2018-01-15 14:31

Marshmello wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażaliśmy! Co kryje się pod białą maską? Zobaczcie video - na ESKA.pl

Marshmello - twarz producenta wygląda zupełnie inaczej niż sobie wyobrażaliśmy! Jak prezentuje się Marshmello bez maski? Producent, 13 stycznia w trakcie koncertu w San Francisco, postanowił ujawnić swoją tożsamość. Wielu fanów zaczęło dyskutować, czy faktycznie współautor hitu Wolves z Seleną Gomez i Silence z Khalidem ma siwe włosy i zmarszczki! 

Marshmello bez maski - jak wygląda twarz?

Marshmello w połowie stycznia koncertował w San Francisco. Producent i jego zespół sprzedał ponad 17 tysięcy biletów, więc uznał, że to dobry czas na ujawnienie swojej tożsamości. Wszyscy fani zobaczyli na wielkim ekranie spot, na którym gwiazda klubowej sceny ściąga charakterystyczną dla siebie maskę. Zostali zaskoczeni, bo jak się okazało - pod charakterystycznym hełmem rzekomo ukrywał się aktor, Will Ferrell, znany z takich filmów jak Elf, Zoolander czy Policja zastępcza. 

- Jestem Marshmello! Cały czas to byłem ja, dupki - powiedział Will Ferrell na odtworzonym podczas koncertu filmiku.

Filmik pojawił się na Instagramie managera Marshmello, Moe Shalizi. Wiele osób dało się nabrać, że "Mello" to Will Ferrell. Oczywiście jest to żart, a sam artysta bardzo często wykorzystuje fakt, że coraz więcej ludzi na świecie chce dowiedzieć i poznać jego prawdziwą twarz. Doskonale pamiętamy, jak w trakcie jednego z koncertów, pod maską Marshmello ukrył się DJ Tiesto! 

Najbardziej wiarygodne jest to, że Marshmello to Dotcom. Wszystko przez wpadkę, jaką zaliczył producent. 

Marshmello bez maski. Jak wygląda? Czy Marshmello to Dotcom?

Autor: brak danych

  Wpadka Feed Me - przez przypadek pokazali Marshmello bez maski. Marshmello nigdy nie pokazywał się bez białej maski zakrywającej całą głowę, ale kiedy dał ją do przymierzenia komuś innemu i uwiecznił to na zdjęciu... sam stał się bohaterem drugiego planu. Do tej pory to