Marshmello - kim jest i jak wygląda bez maski?

i

Autor: Fot. Instagram/selenagomez Kim jest Marshmello?

Marshmello - kim jest i jak wygląda bez maski?

2017-10-24 17:32

Marshmello - kim jest producent, z którym pracuje Selena Gomez? 

Marshmello - kim jest muzyk, który współpracuje z Seleną Gomez? Na ESKA.pl przedstawiamy wam kontrowersyjnego artystę, który zwykle ukrywa się za maską. Marshmello to producent i i DJ, o którym w październiku zrobiło się głośno przez muzyczną współpracę z Sel. Ich wspólny singiel zatytułowany Wolves ukaże się już 25 października.

Marshmello bez maski. Jak wygląda? Czy Marshmello to Dotcom?

Autor: brak danych

  Wpadka Feed Me - przez przypadek pokazali Marshmello bez maski. Marshmello nigdy nie pokazywał się bez białej maski zakrywającej całą głowę, ale kiedy dał ją do przymierzenia komuś innemu i uwiecznił to na zdjęciu... sam stał się bohaterem drugiego planu. Do tej pory to

Kim jest Marshmello?

Marshmello to jedna z najbardziej tajemniczych postać w muzycznym świecie. Wszytko przez maskę, za którą od lat ukrywa się Marshmello. DJ i producent zasłynął dzięki genialnym remiksom utworów Jacka Ü oraz Zedda. Marshmello ma na swoim koncie muzyczne współprace z takimi artystami, jak Slushii, Omar LinX czy Ookay. W styczniu 2017 roku Marshmello zadebiutował na prestiżowej liście Billboard Hot 100 ze swoim singlem Alone.

?? Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)