Maroon 5 - nowa piosenka „Don't Wanna Know" z Kendrickiem Lamarem

2016-10-12 15:11

​Maroon 5 - multiplatynowy zespół, trzykrotny laureat Grammy Award – prezentuje swój nowy singiel "Don't Wanna Know", który powstał we współpracy z topowym artystą, jakim bez wątpienia jest Kendrick Lamar.

 

Maroon 5 okładka singla Don't Wanna Know
Autor: fot. Universal Music Polska Maroon 5 okładka singla Don't Wanna Know

Nowa piosenka Maroon 5 feat Kendrick Lamar -  „Don't Wanna Know" to pierwsza piosenka Maroon 5, która powstała we współpracy z siedmiokrotnym zwycięzcą Gramy Award - Kendrickiem Lamarem i jest kolejnym ważnym krokiem w karierze artystów. 

Klip do tego utworu to kolejny unikatowy i niezapomniany obrazek w twórczości zespołu, co gwarantuje ponowna już współpraca z uznanym reżyserem, producentem i scenarzystą Davidem Dobkinem (Polowanie na Druhny, To Tylko Seks, Sędzia...).

David Dobkin jest także twórcą klipu do hitu SUGAR, który zgromadził ponad 1,4 miliarda odsłon na YT/VEVO i jest uznawany za jeden z najczęściej oglądanych klipów w historii.

Na razie posłuchajcie audio - premiera wideo do najnowszej piosenki Maroon 5 odbędzie się w programie NBC's TODAY już 14 października!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze