Maroon 5 - nowa piosenka „Don't Wanna Know" z Kendrickiem Lamarem

2016-10-12 15:11

​Maroon 5 - multiplatynowy zespół, trzykrotny laureat Grammy Award – prezentuje swój nowy singiel "Don't Wanna Know", który powstał we współpracy z topowym artystą, jakim bez wątpienia jest Kendrick Lamar.

 

Maroon 5 okładka singla Don't Wanna Know
Autor: fot. Universal Music Polska Maroon 5 okładka singla Don't Wanna Know

Nowa piosenka Maroon 5 feat Kendrick Lamar -  „Don't Wanna Know" to pierwsza piosenka Maroon 5, która powstała we współpracy z siedmiokrotnym zwycięzcą Gramy Award - Kendrickiem Lamarem i jest kolejnym ważnym krokiem w karierze artystów. 

Klip do tego utworu to kolejny unikatowy i niezapomniany obrazek w twórczości zespołu, co gwarantuje ponowna już współpraca z uznanym reżyserem, producentem i scenarzystą Davidem Dobkinem (Polowanie na Druhny, To Tylko Seks, Sędzia...).

David Dobkin jest także twórcą klipu do hitu SUGAR, który zgromadził ponad 1,4 miliarda odsłon na YT/VEVO i jest uznawany za jeden z najczęściej oglądanych klipów w historii.

Na razie posłuchajcie audio - premiera wideo do najnowszej piosenki Maroon 5 odbędzie się w programie NBC's TODAY już 14 października!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze