Gwiazdy

Mariusz Pudzianowski ma dwóch braci. Jak wyglądają, i co robią bracia słynnego siłacza?

2024-05-27 15:11

Mariusza Pudzianowskiego dziś zna chyba cała Polska. Poznaliśmy go jako strongmana i rugbystę. Dziś nieobce są mu również mieszane sztuki walki. Okazuje się, że nie tylko "Pudzian" jest fanem MMA, jego starszy brat również próbuje swoich sił w tej dziedzinie. Jak wyglądają bracia słynnego strongmana?

Zamiłowanie do sportów siłowych bracia Pudzianowscy odziedziczyli po ojcu Wojciechu, który przez lata poświęcał się temu sportowi. Ojciec strongmana nie tylko sam trenował podnoszenie ciężarów, ale także trenował innych i prowadził siłownię. Nic dziwnego, że jego synowie od małego zainteresowali się sportami siłowymi. Na początku XXI wieku Mariusz Pudzianowski zyskał popularność dzięki zdobyciu wielu tytułów mistrza świata, Europy oraz Polski w zawodach strongmanów. Za sprawą swoich niebywałych wyników miliony Polaków zaczęło się interesować tym sportem, a sam "Pudzian" stał się jednym z najsławniejszych Polaków. Po pobiciu wielu światowych rekordów w sportach siłowych, w 2009 roku zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Jego pierwszy pojedynek, który odbył z Marcinem Najmanem, pokonując go w 43 sekundzie, przeszedł do historii MMA.

Mariusz Pudzianowski przed galą KSW na Narodowym

Co robią bracia Mariusza Pudzianowskiego?

Choć Mariusza Pudzianowskiego nikomu nie trzeba przedstawiać, to jeszcze do niedawna niewiele mówiło się o jego rodzinie. Mariusz ma dwóch braci, młodszego Krystiana i starszego Dominika. Młodszy brat naszego strongmana zasłynął jako muzyk disco polo. Krystian wylansowała takie przeboje, jak "Po prostu sobą bądź" i "Zdobyć świat", a w teledyskach wystąpił nie kto inny, jak jego słynny brat. Największym przebojem Pudzian Bandu pozostaje kawałek "Dawaj na ring". On także, podobnie, jak jego słynny brat, postanowił spróbować swoich sił w MMA. Krystian Pudzianowski walczył między innymi na galach FFF, FEN i MMA VIP 2.

Najmniej popularny z trójki braci Pudzianowskich jest najstarszy z nich - Dominik. Choć mężczyzna sam od lat działał w branży strongmanów, to media zaczęły się o nim rozpisywać dopiero w 2003 roku, kiedy oznajmił, że zamierza spróbować swoich sił w MMA.

Jeśli jesteście ciekawi, jak wyglądają bracia Mariusza Pudzianowskiego, koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii!