Mariusz Pudzianowski - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani! QUIZ

2018-02-06 23:29
Mariusz Pudzianowski - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani! QUIZ
Autor: FOT. DAMIAN KUJAWA/ POLSKA PRESS / EAST NEWS Mariusz Pudzianowski - 10 faktów, które znają TYLKO najwięksi fani! QUIZ

Mariusz Pudzianowski to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Ile wiecie o najsilniejszym człowieku na świecie? Sprawdźcie swoją wiedzę już teraz - na ESKA.pl!

Mariusz Pudzianowski - wiek, żona, wzrost, waga - to kwestie, które najbardziej interesują internautów. Ile wiecie o najsilniejszym człowieku na świecie? Poziom swojej wiedzy możecie sprawdzić rozwiązując nasz specjalny test. Być może dzięki niemu dowiecie się czegoś więcej o postaci, która od lat daje motywację najmłodszym, pomaga wyjść z życiowych zakrętów i jest dobrym wzorem do naśladowania. 

Pudzianowski - Bedorf: WALKA na KSW w połowie 2018! Kto wygra hitowe starcie?

Autor: brak danych

  Pudzianowski - Bedorf na KSW ku radości kibiców dojdzie do skutku! Federacja postanowiła zdjąć byłego mistrza królewskiej kategorii z marcowej karty KSW 42 w Łodzi i zestawić hitowy pojedynek z najsilniejszym człowiekiem na ziemi na kolejnej gali w tym roku.

Mariusz Pudzianowski - test wiedzy

7 lutego Mariusz Pudzianowski obchodzi 41. urodziny. Z okazji święta życzymy mu nieskończonej siły, jeszcze więcej motywacji, ale przede wszystkim dużo zdrowia. Wam natomiast życzymy powodzenia w naszym teście wiedzy o najsilniejszym człowieku świata! Pochwalcie się wynikami w komentarzach pod tym artykułem.

">

Mariusz Pudzianowski - KSW

Mariusz Pudzianowski debiutował w MMA podczas gali KSW 12. Od tamtej pory pięciokrotny mistrz świata Strongman pokonał w ringu i okrągłej klatce KSW m.in. takich zawodników, jak: Oli Thompson, Paweł Nastula, Bob Sapp, Popek Moster, Sean McCorkle czy Tyberiusza Kowalczyka. W czasie ostatniej gali - na KSW 40 w Dublinie - Pudzian walczył z mocno bijącym Jayem Silvą i udowodnił, że niezmiennie od lat, jest w stanie robić spore postępy w swojej grze. Po trzech rundach wyniszczającego boju z zawodnikiem z Angoli, zawodnik z Białej Rawskiej mógł cieszyć się z wygranej na kartach punktowych. Pudzilla w pierwszej połowie 2018 roku zmierzy się na KSW 43 z Karolem Bedorfem! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze