Marissa - kim jest? Jej anielski głos wywołuje ciarki!

2022-01-18 14:53
Marissa - kim jest? Jej anielski głos wywołuje ciarki!
Autor: Universal Music Poland Marissa - kim jest? Jej anielski głos wywołuje ciarki!

Marissa jest jedną z najciekawiej zapowiadających się debiutantem w tym roku. Nie ma wątpliwości, że sporo namiesza na rodzimym rynku muzycznym. Kim jest? Co trzeba o niej wiedzieć? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Marissa - kim jest młoda wokalistka? Jeśli chcecie dowiedzieć się o niej czegoś więcej, musicie być uważni i czytać między wierszami, bo sama zdradzi Wam tylko tyle, że ma na imię Marysia. Nie chce mówić o tym ile ma lat, bo jak wspomina: Nie chciałabym, żeby moja muzyka była oceniana przez pryzmat wieku. A musicie wiedzieć, że jest niezwykle twórczą artystką - sama pisze i komponuje utwory nie tylko dla siebie, ale również dla innych wykonawców.

Krystian Ochman - wiek, rodzina, wzrost, dziewczyna, dziadek, Eurowizja, pochodzenie

Kolońska I Szlugi - byliśmy na planie teledysku sanah! [TYLKO U NAS]

Marissa - kim jest młoda wokalistka?

Marissa swoją przygodę z muzyką rozpoczęła w wieku pięciu lat od nauki gry na pianinie i... pisania wierszy. Na przestrzeni lat nagrywała głównie covery, które zamieszczała na swoich profilach w mediach społecznościowych, bo zdaje sobie sprawę, jak dużą rolę odgrywają social media w budowaniu wizerunku artysty. Właśnie tam została dostrzeżona przez przedstawicieli Island Records Polska, nowo powstałej wytwórni, będącej częścią grupy Universal Music Polska. Label reprezentuje artystów, którzy kierują swoją twórczość do Generacji Z oraz do przyszłej Generacji Alpha, czyli osób odkrywających nową muzykę przez media społecznościowe i platformy streamingowe.

Nowości Muzyczne 2022 - NOWE HITY, PREMIERY, PŁYTY, ZAPOWIEDZI [POLSKIE I ZAGRANICZNE]

Nadchodzący 2022 rok będzie dla Marissy bardzo pracowity. Młoda wokalistka już teraz spędza godziny w studiu nagraniowym, gdzie dopracowuje kolejne kawałki, które ujrzą światło dzienne w nadchodzących miesiącach.

Moja muzyka z pewnością będzie niebanalna i pełna różności, które często mogą okazać się zaskakującymi połączeniami dla słuchacza. Będzie to popowe brzmienie z domieszką urbanowych i trapowych dźwięków. - mówi o swojej muzyce Marysia. - W studiu pracuję z ludźmi, którzy rozumieją mnie jako artystkę. Uwzględniają moje zdanie, a czasem nawet przekazują mi pałeczkę. Nie narzucają żadnych ograniczeń, przez co czuję, że naprawdę spełniam się jako artystka i to co tworzę oddaje mnie w pełni.

(materiał prasowy: Universal Music Poland)

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze