Mariolka przekazuje kultowy sweterek na aukcję WOŚP!

2018-01-25 16:46
Mariolka przekazuje kultowy sweterek na aukcję WOŚP!
Autor: materiały prasowe Mariolka

Mariolka przekazuje kultowy sweterek na aukcję WOŚP! Możesz wylicytować charakterystyczny element garderoby jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego kabaretu.

Miłośnikom kabaretu do dziś trudno jest pogodzić się z odejściem Mariolki - najbarwniejszej scenicznej postaci, która zmieniła oblicze polskiej rozrywki. Po uwielbianej przez fanów blondynce pozostało już tylko wspomnienie i… charakterystyczny, tęczowy sweterek, który teraz można licytować na aukcji WOŚP! 

Mariolka przekazuje kultowy sweterek na aukcję WOŚP!

Jak sam przyznaje Igor Kwiatkowski, dotychczasowy odtwórca roli Mariolki, sweterek stał się dla niego zbyt ciasny, co zdecydowało o jego odejściu z grupy Paranienormalni. Aktor rozpoczął solową karierę i zdążył już zaprezentować widzom swoje nowe, liczne oblicza występując w roli prowadzącego na scenie SNL Polska. Przekazanie kultowego sweterka na aukcję WOŚP nie tylko zamyka pewien rozdział w życiu aktora, ale też kończy ważną erę w świecie kabaretu.

WOŚP 2018 - KWOTA. Kolejny rekord Wielkiej Orkiestry?

Autor: brak danych

  26. finał WOŚP za nami. W niedzielę 14 stycznia 2018 roku, nie tylko w Polsce, ale też poza jej granicami, odbyła się coroczna, niezwykła inicjatywa jaką jest Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wszystko zaczęło się o 8:30 pod wodzą Jurka Owsiaka. Już na strat zebrana kwota

Teraz przekazany przez Mariolkę i Showmax oryginalny, historyczny sweterek może być twój! Oprawiony w ramkę zawiera dodatkowo autografy i pozdrowienia od Igora Kwiatkowskiego, Roberta Motyki i Michała Paszczyka. 

Licytuj jeszcze dziś i wesprzyj 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
http://aukcje.wosp.org.pl/igor-kwiatkowski-sweter-mariolki-playdlawosp-pl-i6000139

Źródło: Materiały Prasowe

Najnowsze