MaRina rapuje z Young Igim! Gwiazda czuje flow w piosence Nigdy więcej

2020-09-07 11:05
MaRina
Autor: Wojtek Koziara

MaRina z Young Igi w duecie! Kawałek Nigdy Więcej już śmiga w sieci. To już drugi singiel okraszony teledyskiem promujący nadchodzący, trzeci album artystki. Pierwszy singiel News z udziałem Kabe, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Czy tak samo będzie w przypadku najnowszego teledysku do piosenki Nigdy Więcej? Zobaczcie sami!

MaRina nakładem własnej wytwórni przedstawia nowy singiel i teledysk promując jej nadchodzący, trzeci album, tym razem z gościnnym udziałem Young Igi. To już drugi singiel okraszony teledyskiem promujący nadchodzący, trzeci album artystki. Pierwszy singiel News, z udziałem Kabe, spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Tekst do najnowszej piosenki MaRiny Nigdy Więcej napisali: MaRina, Young Igi, Gverilla i Jeremi Sikorski, zaś muzykę stworzyli: MaRina, Young Igi, Gverilla i Jeremi Sikorski. O czym opowiada najnowszy singiel artystki? Okazuje się, że utwór Nigdy Więcej opowiada o tym, jak ludzie oceniają drugiego człowieka przez pryzmat dóbr materialnych, nie biorąc pod uwagę drogi jaką ktoś przebył, by być tu gdzie jest. MaRina porusza również temat najtrudniejszego dla niej okresu utraty głosu, w trakcie którego mierzyła się z ogromną presją mediów spłycających rangę problemu i sprowadzających go do posiadania rzeczy materialnych. W kawałku możemy usłyszeć rapera Young Igi, który podobnie jak MaRina, jest jednym z nielicznych polskich muzyków, który swoją pozycję osiągnął nie dzięki wsparciu wytwórni, a poprzez własną twórczość i dotarcie do setek tysięcy fanów.

MaRina i Young Igi w jednym teledysku

Teledysk do Nigdy Więcej powstał w Warszawie w sierpniu 2020 roku, a zrealizowała go ponownie, jak to było w wypadku klipu News, ekipa H D S C V M. Choreografia z udziałem MaRiny została stworzona przez Mariusza Mańka Kotarskiego, który tańczył u boku takich gwiazd jak Christina Aguilera, Taylor Swift, Camila Cabello, Ricky Martin, J balvin, BadBunny, Mario, oraz Jenifer Lopez.

MaRina o nowym kawałku Nigdy Więcej 

Użyty w utworze wóz jest metaforą siły i determinacji w walce o siebie – powiedziała MaRina. Eliminując wszelkie zarzuty, oraz czyjąś zazdrość, nieustannie idę do przodu, nie poddaję się i realizuję się jako artystka, tworząc kolejne utwory, nie zapominając, jak bardzo ważne jest dla mnie wsparcie rodziny – dodała MaRina.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze