Marina - płyta On My Way. Mocne powody, by niecierpliwie czekać!

i

Autor: fot. okładka płyty On My WAY Marina - płyta On My Way. Mocne powody, by niecierpliwie czekać!

Marina - płyta On My Way. Mocne powody, by niecierpliwie czekać!

2017-11-03 13:56

On My Way to tytuł nowej płyty Mariny Łucznko-Szczęsnej! O tym, że warto czekać na ten krążęk przekonujemy na ESKA.pl

Marina - płyta On My Way online i oczywiście w fizycznej sprzedaży pojawi się 17 listopada 2017. Drugi album polskiej wokalistki promuje Takin' Ya Rock Out, Hiding In The Water oraz singiel tytułowy. Wszystkie trzy doczekały się teledysków, które mogą robić wrażenie. Żona Wojciecha Szczęsnego zadedykowała nową płytę swoim fanom: - Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego , aby ta płyta powstała. Oczywiście, nie udało by się to bez Waszego wsparcia. Dzięki tym wszystkim wiadomościom i komentarzom, wiedziałam, że czekacie. Jest w nas siła - czytamy na jej Instagramie.

MaRina - nowy teledysk z tancerzami z YouTube. Kim są?

Autor: brak danych

  MaRina - piosenka Takin' Ya Rock Out to drugi singiel zapowiadający kolejny album studyjny wokalistki. Krążek będzie nosił tytuł On My Way. Za muzykę do nowego singla odpowiadają Marina Łuczenko-Szczęsna, Bartek Królik, Marek Piotrowski, z kolei słowa do kawałka

Marina - płyta On My Way

Płyta Mariny nosi tytuł On My Way i ma charakter symboliczny. Jak wyjaśniła wokalistka nazwała go tak, ponieważ On My Way jest też pierwszym utworem nagranym po poważnej operacji strun głosowych. Dodał artystce dużo siły, wiary, odwagi i motywacji, by się nie poddawać i konsekwentnie podążać do celu. Dlaczego warto czekać na cały krążek? Oto 5 mocnych dowodów:

  1. Wie jak robić hity: MaRina śpiewa od najmłodszych lat i od 2010 roku wydała kilka hitowych singli. Znacie przecież Popper Mint, Electric Bass czy debiutanckie Glam Pop!
  2. Dużo świetnych produkcji: na płycie On My Way znajdzie się łącznie 10 dobrze brzmiących utworów. 
  3. Płyta podziękowaniem dla fanów: artystka otwarcie powiedziała, że tę płytę dedykuje swoim słuchaczom. A skoro tak to w album włożyła sporo pracy! Nie możecie nie posłuchać tego krążka ;)
  4. Światowy sukces: wszystkie piosenki nagrane są i zaśpiewane po angielsku. Czy już wkrótce któryś z nich znajdzie się na zagranicznej liście hitów?
  5. Niespodzianki: artystka na pewno przygotowała kilka niespodziewanych kawałków! Bądźcie czujni!