Marina - On My Way: nowa piosenka i teledysk

i

Autor: fot. okładka singla Marina - On My Way: nowa piosenka i teledysk

Marina - On My Way: nowa piosenka i teledysk. Klip, jakiego jeszcze nie było!

2016-04-21 11:52

Marina powraca z nową piosenką i teledyskiem pt. On My Way. Zobacz na ESKA.pl jedyne w swoim rodzaju wideo do kawałka, który zwiastował wielki powrót piosenkarki! 

Marina - On My Way: wykonawczyni hitów Glam Pop i Electric Bass po kilku latach przerwy wraca z nowym singlem i teledyskiem. Muzyczna nowość Mariny Łuczenko 2016 miała swoją premierę w poniedziałek 18.04.16. w Gorącej 20 Radia ESKA. 3 dni później odbyła się premiera wideoklipu! Chwilę po pojawieniu się w serwisie YouTube zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji. Teledysk do On My Way oczywiści podrzucamy Wam na ESKA.pl! 

Nowa piosenka Mariny - On My Way

Marina wraca do gry. Wokalistka i kompozytorka, a prywatnie narzeczona Wojciecha Szczęsnego, w środę, 21 kwietnia udostępniła swój nowy teledysk. Zdjęcia zostały zrealizowane przez Sashę Samsonovą w Kaliforni, USA. Reżyserka powiedziała:-  Podsumowując współpracę z MaRiną, najważniejsze są dwie rzeczy: po pierwsze MaRina jest piękna, co sprawia, że moja praca była łatwiejsza, ale również utalentowana, co rzadko się zdarza! Po drugie, MaRina jest prawdziwą wojowniczką, co udowodniła na planie teledysku, gdzie zmierzyliśmy ją z szeregiem fizycznych przeciwności, przez które przeszła bez słowa pretensji, co ponad wszystko doceniam" - podsumowała Sasha Samsonova.

Marina - On My Way: teledysk do sprawdzenia już teraz!

 

Mariny - On My Way do polubienia na stronie hitu >> TUTAJ <<

RC

Jak najlepiej imprezować w ten weekend? Powiedz nam i wygraj smartfona!