MaRina - nowy teledysk z tancerzami z YouTube. Kim są?

2017-09-29 15:08

Marina wraca z nowym teledyskiem. Kim są genialni tancerze, którzy występują w klipie do Takin’ Ya Rock Out.

MaRina - piosenka Takin' Ya Rock Out to drugi singiel zapowiadający kolejny album studyjny wokalistki. Krążek będzie nosił tytuł On My Way. Za muzykę do nowego singla odpowiadają Marina Łuczenko-Szczęsna, Bartek Królik, Marek Piotrowski, z kolei słowa do kawałka napisał Chesney Snow. Kawałek ukazał się na koniec września 2017 i jeszcze w tym samym miesiącu doczekał się teledysku.

Tancerze z teledysku MaRiny

Teledysk nakręcony został w Kaliforni, USA. W klipie możemy podziwiać niezwykłe umiejętności grupy tancerzy. Wszyscy należą do ekipy Triple Jointed. W teledysku wystąpili w składzie: Eric Kidd Strobe Bossett aka frenchiebabyy, Anya Javakush Javakhishvili, Denzel Koozi Harris, Felix Badbonez Gonez, NonStop, Justin Turfbiebe Sakamoto. - Poszukiwaliśmy na Youtube niekonwencjonalnych tancerzy, zajawkowiczów z ulicznym vibem. Trafiliśmy na ekipę Triple Jointed i mimo iż jest to ich pierwszy klip, cieszę się z podjętego ryzyka - genialnie oddali miejski charakter tego kawałka. Wciąż mam ciary, jak widzę co wyprawiają ze swoimi ciałami. Musicie to zobaczyć - powiedziała MaRina.

Kidd Strobe główny bohater teledysku, znany także jako Frenchiebabyy, jest tancerzem z północnej Kalifornii. Kidd brał udział w wielu projektach, m.in: Google Android Ubierz, co chcesz, reklamie Diesel A-Z, teledyskach takich artystów jak: Chris Brown, Tyga, czy WIl.I.Am. Był uczestnikiem niemieckiego Das Super Talent oraz So You Think You Can Dance w Stanach Zjednoczonych.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze