Marina

i

Autor: WBF

Marina Łuczenko-Szczęsna zaśpiewała wielki hit Edyty Górniak! Brzmi lepiej niż oryginał?

2021-08-30 10:44

Ten głos oczarował ostatnio wszystkich! Mowa o Marinie Łuczenko-Szczęsnej, która w branży muzycznej daje czadu już od wielu lat. Choć prywatnie jest żoną i mamą, to nie porzuciła ani na chwile muzyki na bok. Teraz internauci zachwycili się jej głosem, a to wszystko za sprawą coveru wielkiego hitu Edyty Górniak. Brzmi lepiej niż oryginał?

Marina Łuczenko-Szczęsna daje czadu w branży muzycznej już od wielu lat. Jej głos sprawił, że dookoła niej zgromadziło się sporo wiernych fanów, którzy zawsze z niecierpliwością czekają na jej muzyczne nowości. Kilka miesięcy temu, MaRina pojawiła się w The Voice Kids 4 i rozpaliła scenę do czerwoności! Niektórzy porównywali ją wtedy nawet do Ariany Grande, ponieważ błyszczała jak milion dolarów. Teraz artystka zaskoczyła wszystkich coverem, który zamieściła na swoim Instagramie. Piosenkarka znana z hitów takich jak Nigdy więcej czy też News, postawiła tym razem na polski klasyk, jakim jest numer Edyty Górniak - To nie ja.

Co ciekawe, piosenka Edyty Górniak była jej debiutanckim singlem, który został wydany w 1994 roku. Promował wtedy jej debiutancki album studyjny, zatytułowany Dotyk. Numer To nie ja, był wielokrotnie notowany na listach przebojów w całej Polsce, uzyskał status złotej płyty, a w dodatku w 1994 roku Edyta Górniak reprezentowała nim nasz kraj podczas 39. Konkursu Piosenki Eurowizji w Dublinie. Kawałek To nie ja, zajął drugie miejsce w finale z wynikiem 166 punktów. Jak poradziła sobie z nim MaRina?

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów
Sonda
Lubisz twórczość Mariny Łuczenko-Szczęsnej?

Marina Łuczenko-Szczęsna - cover hitu Edyty Górniak

MaRina niczym Edyta Górniak? Wokalistka znana jest z tego, ze często udziela się na Instagramie. Tym razem wrzuciła na swój profil wideo, na którym śpiewa polski klasyk To nie ja. Nagranie od razu spotkało się z pozytywnym odbiorem wśród internautów, którzy nie mogli wyjść z podziwu i chcieli więcej takich perełek w jej wykonaniu! Wiele osób zagłosowało na kolejny cover i chcieli aby był to bajkowy numer, również z repertuaru Edyty Górniak, czyli Kolorowy wiatr. Czy MaRina zaskoczy wszystkich kolejnym nagraniem? Z pewnością wielu jej fanów czeka na to z niecierpliwością! Być może piosenkarka po tak pozytywnym odbiorze coveru To nie ja, zdecyduje się na nagrywanie więcej polskich a w dodatku niełatwych klasyków. Wychodzi jej to znakomicie!

- mam ciarki ??? przepięknie Kochana ❤️

- Oryginał przy tym wykonaniu wysiada ???? sztos

- Pięknie? Chciałabym usłyszeć w Twoim wykonaniu Kolorowy wiatr?

- Czad ?? Poproszę cały utwór ?