MaRina Łuczenko-Szczęsna i jej pierwsza rola w wieku 10 lat. Podobna do siebie?

2016-10-17 14:05
MaRina Łuczenko-Szczęsna jako dziecko
Autor: instagram.com/marina_official MaRina Łuczenko-Szczęsna jako dziecko

MaRina Łuczenko-Szczęsna na scenie zadebiutowała jako mała dziewczynka. Jej pierwsza rola była nietypowa jak na 10-latkę. Szczegóły na ESKA.pl

MaRina Łuczenko-Szczęsna na Instagramie opublikowała wideo, którego bohaterką jest młodziutka, śpiewająca dziewczynka. Okazuje się, że urocza kilkulatka z nagrania to mała Marina. Jak wynika z opisu wokalistka wystąpiła wtedy w spektaklu Teatru Telewizji "Ballada o zabójcach". Reżyserem przedstawienia był Waldemar Krzystek. Premiera spektaklu odbyła się w 2000 roku. MaRina Łuczenko-Szczęsna miała wówczas zaledwie 10 lat i była to jej pierwsza śpiewająca rola.

Debiut Mariny Łuczenko-Szczęsnej

W teatralnym przedstawieniu MaRina zagrała u boku takich aktorów jak: Marian Opania i Zbigniew Zamachowski. W spektaklu "Ballada o zabójcach" MaRina Łuczenko-Szczęsna wcieliła się w dziewczynkę z królikiem. Nagranie przedstawia jej przejmujące wykonanie słynnej ballady zatytułowanej Dziewczyna się bała pogrzebów Kultu.

Zobaczcie jak 27-letnia dziś MaRina wyglądała i śpiewała jako 10-latka. A już niedługo - 21.10.2016 nowy kawałek MaRiny... w duecie!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze