Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w hicie Justina Biebera [VIDEO]

2016-01-21 10:12
Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają hit Justina Biebera
Autor: screen z instagram.com/marina_official/ Marina Łuczenko i Wojciech Szczęsny śpiewają hit Justina Biebera

Marina Łuczenko to wokalistka, która pomimo przerwy w karierze muzycznej, często publikuje fragmenty największych hitów w swoim wykonaniu. Instagram artystki jest wypełniony nie tylko zdjęciami, ale też nagraniami, na których możemy posłuchać utalentowanej 26-latki, a prywatnie narzeczonej jednego z najlepszych polskich piłkarzy!

Marina Łuczenko to 26-letnia wokalistka, której debiutancki album zatytułowany Hard Beat ukazał się w 2011 roku. Od 2013 roku Marina spotyka się z bramkarzem Wojciechem Szczęsnym. Para zaręczyła się w lipcu 2015 roku. Na Instagramie artystki nie brakuje wspólnych zdjęć zakochanych, fotek z wakacji, a także fotografii z przyjaciółmi i rodziną. > Marina Łuczenko na Instagramie: komentuje wypadek, tańczy w bikini i pokazuje, jak spędza czas z Wojciechem Szczęsnym.

Marina Łuczenko - najlepsze cvery

Marina Łuczenko regularnie udostępnia na Instagramie krótkie wideo, na których śpiewa covery znanych utworów. Marina Łuczenko śpiewa piosenki m.in Rihanny, czy Sama Smitha. Wokalistka najczęściej śpiewa w towarzystwie swojego taty, który gra na gitarze, bądź sama akompaniuje sobie grając na pianinie.

Podczas wykonania utworu Sama Smitha pomagał jej narzeczony Wojciech Szczęsny, który zagrał na pianinie utwór I'm Not The Only One.

Poniżej możecie posłuchać też fragmentu piosenki Let It Go, który w oryginale wykonuje James Bay.

Na początku stycznia Marina Łuczenko pochwaliła się swoją wersją piosenki Justina Biebera pod tytułem Love Yourself. Na podzielonym na trzy fragmenty nagraniu widzimy Marinę na plaży w towarzystwie jej taty i narzeczonego. Wokalistka kolejny raz pochwaliła się swoim talentem i nieziemskim głosem, a panowie umiejętnością gry na gitarze i bębenku. Fani byli zachwyceni!

 

 

Paloma Faith w wykonaniu Mariny.

KL

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze