Marina i Wojciech Szczęsny śpiewają Eda Sheerana! [VIDEO]

2017-02-21 12:35
Marina i Wojciech Szczęsny śpiewają Eda Sheerana! [VIDEO]
Autor: fot. https://www.instagram.com/marina_official/ (screen) screen z profilu na Instagramie https://www.instagram.com/marina_official/

Marina i Wojciech Szczęsny zrobili swoje Carpool Karaoke. Wokalistka razem ze swoim mężem podróżując samochodem usłyszała hit Eda Sheerana i postanowiła go zaśpiewać! Zobaczcie nagranie video - oczywiście na ESKA.pl!

Marina i Wojciech Szczęsny cieszą się dużą popularnością w serwisach społecznościowych. Para regularnie publikuje na Instagramie krótkie filmiki, na których śpiewa covery znanych utworów. Tym razem piękna i utalentowana wokalistka wzięła na warsztat hit Shape Of You, Eda Sheerana. Filmik został nagrany spontanicznie, podczas podróży samochodem, a samo video przypomina jakby był to fragment kultowego Carpool Karaoke! Brakuje tylko Jamesa Cordena. 

Marina i Wojciech Szczęsny - Shape of You

Kto też lubi ten kawałek? - Zapytała Marina Łuczenko-Szczęsna w opisie pod filmikiem. Chyba nie ma takiej osoby, bo singiel Shape Of You z nadchodzącej płyty Eda Sheerana, to od kilku tygodni numer 1 na świecie. Posłuchajcie go w wykonaniu Mariny i Wojciecha Szczęsnego:

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny w hicie Justina Biebera zrobili ogromną furorę w internecie. Czy w przypadku coveru hitu Eda Sheerana również tak będzie? Nagranie ma już ponad 180 tysięcy wyświetleń, więc wszystko wskazuje na to, że tak!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze