MaRina i Jeremi Sikorski w duecie. Szykuje się nowy hit lata?

2020-06-23 13:54 Ewelina Kulasza
MaRina i Jeremi Sikorski w duecie. Szykuje się nowy hit lata?
Autor: East News: Kamil Piklikiewicz, VIPHOTO MaRina i Jeremi Sikorski w duecie. Szykuje się nowy hit lata?

Ten kto kocha muzykę uwielbia również pojawiające się nowości. MaRina a także Jeremi Sikorski połączyli siły i tworzą coś ciekawego dla wszystkich swoich fanów i nie tylko. Co przyniesie ta współpraca? Czy szykuje się nowy hit na lato 2020? O szczegółach muzycznego duetu, przeczytacie na ESKA.pl.

Piosenkarka Marina Łuczenko-Szczęsna i wokalista Jeremi Sikorski połączyli siły i tworzą muzyczne nowości dla swoich fanów. Takie wiadomości szczególnie cieszą, ponieważ dobre kawałki nie tylko poprawiają dzień, ale są odskocznią od codzienności. MaRina jest nie tylko piosenkarką, ale również autorką tekstów oraz aktorką pochodzenia ukraińskiego. Talent do muzyki odkrył w artystce jej ojciec, który także był muzykiem. Marina ukończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu, a jej popularność w Polsce wzrosła w 2010 roku, kiedy to premierę miał jej debiutancki singiel Glam Pop. Artystka zdobyła sporo nagród, a dodatkowo pojawiła się w telewizji, m.in. w serialu 39 i pół. Prywatnie jest żoną piłkarza Wojciecha Szczęsnego i razem mają syna Liama, który 30 czerwca 2020 roku skończy dwa lata.

Jeremi Sikorski również jak Marina, związany jest z muzyką. 21-letni wokalista nie tylko śpiewa, ale prowadzi również swój sklep. Ponadto widzowie mogli oglądać jego zmagania jesienią 2019 w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Jeremi wcielał się w role muzycznych artystów i wychodziło mu to całkiem nieźle. Muzyk występował także w spektaklach teatralnych. Na swoim koncie ma aż trzy albumy - ostatni Soon, wydany w 2018 roku. Jeremi współpracował także z Arturem Sikorskim, Sylwią Przybysz i Sylwią Lipką przy piosence Spełniaj marzenia.

Patryk Skoczyński o Eurowizji, Viki Gabor i swoich tajemnicach. Zaśpiewał piosenkę Dom! #SzybkaSeria

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nowości muzyczne 2020: MaRina i Jeremi Sikorski

MaRina oraz Jeremi Sikorski za pośrednictwem mediów społecznościowych, poinformowali wszystkich swoich fanów o wspólnych działaniach. Jak się okazuje Jeremi od kilku miesięcy pracuje razem z piosenkarką nad jej nowym albumem, jak i singlami. Wokalista działa tutaj w roli songwriter'a, czyli tworzy teksty. Póki co nie możemy wykluczyć, że nie usłyszymy jego głosu w nadchodzącej twórczości artystki. MaRina na swoim Instagramie umieściła zdjęcie z Jeremim i podpisała je, że kończą pracę nad kolnym numerem i dodatkowo cieszy się, że udało im się zbudować team z utalentowanymi i pracowitymi ludźmi.

Nowe piosenki oraz album MaRiny nadchodzą wielkimi krokami. Fani bardzo się cieszą i wyczekują momentu premiery. Jak myślicie, czy kawałki stworzone razem z Jeremim będą hitami tegorocznego lata? Czekamy z niecierpliwością na muzyczną nowość od artystów!

Najnowsze