Marika o nowym singlu, współpracy z Kubą Karasiem i koncertach. Muzyczny powrót roku? [WIDEO]

2020-05-25 20:30 MK
Marika
Autor: fot. P. Florczak

Po pięciu latach, Marika powróciła w końcu z nowym projektem! Popularna polska wokalistka połączyła siły z producentem Kubą Karasiem z zespołu The Dumplings i zaprezentowała długo wyczekiwany kawałek Jak na moje oko. O nowym singlu, planach koncertowych i swojej nieobecności na rynku muzycznym, artystka opowiedziała w rozmowie z Hanczakiem. Wideo znajdziecie na ESKA.pl.

Marika - nowa piosenka doskonale znanej wam zapewne wokalistki jest już dostępna. Utwór zatytułowany Jak na moje oko to pierwszy od pięciu lat singiel tej utalentowanej artystki, którą możecie kojarzyć między innymi z The Voice of Poland. Marika przez trzy edycje była jedną z współprowadzących show. Po wydaniu w 2015 roku albumu Marta Kosakowska, zdecydowała się jednak na zrobienie przerwy. W końcu powróciła! Tym razem, przy okazji tworzenia swojego najnowszego numeru, artystka zaprosiła do współpracy czołowego producenta młodego pokolenia Kubę Karasia - członka grupy The Dumplings, mogącego pochwalić się współpracą z takimi gwiazdami jak Zuza Jabłońska czy Piotr Rogucki.

Piosenka Jak na moje oko od razu spotkała się ze świetnymi opiniami ze strony słuchaczy. Wierni fani Mariki dostrzegli nawet, że wydając Jak na moje oko, zrobiła ona ukłon w stronę swoich dawnych dokonań artystycznych, dzięki którym zaistniała w szerszej świadomości. Marika zadebiutowała w 2002 roku i wydała w sumie pięć płyt. Jakie są jej plany na najbliższą przyszłość? Czy możemy spodziewać się nowego krążka? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym wywiadzie dostępnym na ESKA.pl.

Marika - wywiad

Pięć lat to bardzo dużo. Doskonale wie o tym Marika, z którą o nowym projekcie porozmawiał dobrze znany wam z anteny Radia ESKA Michał Hanczak. W trakcie wywiadu, którego zapis wideo prezentujemy poniżej, wokalistka opowiedziała o szczegółach współpracy z Kubą Karasiem, o piosenkach stworzonych z myślą o jej szóstym krążku studyjnym, jak również o zaplanowanych na ten rok koncertach. Tego nie możecie przegapić!

Wywiad z Mariką

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze