Marietta Witkowska - wiek, wzrost, rodzice, nos, mama, chłopak, Hotel Paradise, Instagram

2021-02-22 15:30 ek
Marietta Witkowska
Autor: PIOTR FOTEK/REPORTER/EastNews

Kim jest Marietta Witkowska? To właśnie ona wygrała pierwszą edycję reality show Hotel Paradise. Marietta doszła do finału zdobywając nie tylko miłość, ale także pieniądze. Teraz spełnia się w social mediach i jest nie tylko influencerką, ale także ekipowiczą nowej, internetowej elity. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Poznajcie ją bliżej!

Marietta Witkowska - wiek, wzrost, rodzice, nos, mama, chłopak, Hotel Paradise, Instagram. Takich informacji szukacie na jej temat w sieci. Marietta Witkowska dała się poznać widzom w pierwszej edycji reality show Hotel Paradise. To ona wyróżniała się na tle innych uczestniczek i dotarła do ścisłego finału z Chrisem. Para nie tylko wygrała miłość, ale także pieniądze. Następnie po zakończeniu programu zamieszkali ze sobą i choć mogłoby się wydawać, że będą razem, niestety uczucie nie przetrwało. Marietta intensywnie zaczęła udzielać się w sieci, dlatego bez dwóch zdań można nazwać ją influencerką. W dodatku w połowie lutego dołączyła do nowej, internetowej ekipy Elita Check, z którą tworzy materiały na TikToka i nie tylko. Marietta Witkowska pochodzi z Warszawy i przed programem pracowała jako księgowa. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć? Sprawdźcie poniżej.

Piosenki, które są do siebie podobne

Marietta Witkowska - wiek

Ile lat ma Marietta Witkowska? Zwyciężczyni pierwszej edycji Hotelu Paradise obchodzi swoje urodziny w listopadzie. Dziewczyna w 2020 roku skończyła 25 lat.

Marietta Witkowska - wzrost

Jakiego wzrostu jest Marietta Witkowska? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak sądząc po zdjęciach, Marietta jest średniego wzrostu.

Marietta Witkowska - rodzice

Kim są rodzice Marietty Witkowskiej? Jak się okazuje rodzice celebrytki są muzułmanami, a Marietta najczęściej w social mediach pokazuje swoją mamę. 

Marietta Witkowska - nos

Marietta Witkowska podjęła się operacji plastycznej nosa, o której przez jakiś czas było bardzo głośno. Jak się okazuje jej decyzja była przemyślana, a takim ruchem Marietta spełniła swoje marzenie.

Marietta Witkowska - chłopak

Czy Marietta Witkowska ma chłopaka? Póki co celebrytka nie zdradza szczegółowych informacji na temat swojego życia uczuciowego. Pod koniec 2020 roku pojawiła się jednak informacja, że może ją coś łączyć z Adamem Radziszewskim, który również wystąpił w Hotelu Paradise. Jedno jest pewne, idealnym kandydatem na chłopaka Marietty jest wierny, spontaniczny i otwarty mężczyzna.

Marietta Witkowska - Instagram

Marietta Witkowska jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją w kolorowej aplikacji pod nazwą @marietta_witkowska.

Najnowsze