Marie na planie teledysku Welcome To My Party

i

Autor: materiały prasowe

Marie zaprasza na imprezę! Fragment teledysku Welcome To My Party TYLKO U NAS

2022-06-30 14:34

Marie nie zwalnia tempa. Zaledwie cztery miesiące po wydaniu debiutanckiego albumu wokalista otwiera nowy rozdział w swojej karierze, którego pierwszym przedsmakiem jest piosenka Welcome To My Party. Byliśmy za kulisami kolorowego klipu i jako pierwsi prezentujemy jego fragment. Sprawdźcie, jak imprezuje Marie!

Marie powraca z mocnym uderzeniem! Wokalistka, którą nieprzypadkowo określono mianem jednego z największych objawień muzycznych ostatnich lat, ani na moment nie zwalnia tempa. Po wydaniu albumu Babyhands, występie w Opolu i na chwilę przed koncertem na Open'er Festival 2022 artystka serwuje fanom nowy utwór, który zapowiada zupełnie nowy etap w jej karierze. Welcome To My Party to kolejny singiel Marie, przy którym ciężko usiedzieć w miejscu. Wokalistka zaprasza do wspólnego imprezowania. Co ciekawe, w teledysku, którego przedpremierowy fragment możecie zobaczyć tylko na ESKA.pl. wystąpili najwięksi fani Marie!

Sanah nie odpisała Marie! O ich duecie fani marzą od dawna

Sonda
Znasz twórczość Marie?

Marie - teledysk Welcome To My Party

Chyba każdy fan marzy o tym, by pójść na imprezę ze swoim idolem. Wielbiciele twórczości Marie otrzymali taką szansę! Artystka zaprosiła najwierniejszych słuchaczy do zagrania w swoim kolorowym teledysku, którego premiera odbędzie się już 30 czerwca, o godzinie 17:00. Na ESKA.pl znajdziecie jednak jego PRZEDPREMIEROWY fragment. Dajcie cię ponieść nowej piosence Marie i koniecznie dajcie znać, co o niej sądzicie. Podoba wam się obrany przez nią kierunek?

Marie - fragment teledysku Welcome To My Party TYLKO U NAS