Marian Paździoch w Świecie Według Kiepskich poprawiał humor śpiewając te piosenki [WIDEO]

Marian Paździoch w Świecie Według Kiepskich poprawiał humor śpiewając te piosenki [WIDEO]
Autor: screen z filmu na YouTube: YouTube/Polsat Marian Paździoch w Świecie Według Kiepskich poprawiał humor śpiewając te piosenki [WIDEO]

Ryszard Kotys nie żyje. Aktora najbardziej wspominają fani Świata Według Kiepskich, bo to właśnie na planie tego serialu aktor spędził najwięcej lat. Najbardziej kultowy i znany cytat Mariana Paździocha, to: "Helena, mam zawał!". A jak jest jeśli chodzi o utwory, które śpiewał popularny aktor? Posłuchajcie ich już teraz w jednym miejscu.

Marian Paździoch ze Świata Według Kiepskich to jedna z najzabawniejszych, najbardziej znanych postaci w całej historii polskich komedii. Gdy tylko pojawiło się nazwisko Paździoch, każdy wiedział, o kogo chodzi i jak wygląda ten człowiek. 28 stycznia 2021 polskie media zalała informacja, że odtwórca tej wyjątkowej roli, czyli Ryszard Kotys nie żyje. Aktor miał 88 lat i od wielu lat zmagał się z chorobą. Wiadomość o śmierci Ryszarda Kotysa potwierdziła ekipa z planu produkcji serialu. W postach w mediach społecznościowych napisano: - Dziś w nocy po ciężkiej chorobie zmarł Ryszard Kotys, aktor filmowy i teatralny, reżyser i scenarzysta, aktor Wajdy, Kutza, Hasa, Holland i Machulskiego, twórca setek wspaniałych kreacji i historii a dla nas najlepszy (wbrew pozorom) przyjaciel Ferdka - Marian Janusz Paździoch. Najwięksi fani pamiętają sceny z udziałem Paździocha, bazarowego handlarza i właściciela wełnianego beretu. Wiele osób jednak nie pamięta momentów, gdy Marian Paździoch śpiewał. Postanowiliśmy wybrać te najbardziej kultowe.

Ryszard Kotys nie żyje. Słynny Paździoch zmarł w wieku 88 lat
Najnowsze