Mariah Carey uważa, że Nicki Minaj nie potrafi śpiewać! Myślałam, że rapuje lub cokolwiek - powiedziała gwiazda [AUDIO]

2013-01-09 12:20

Mariah Carey nie zalicza Nicki Minaj do gwiazd, które potrafią śpiewać. Wokalistka w jednym z wywiadów, wyznała, że jej zdaniem Nicki potrafi tylko rapować. Komentarz piosenkarki to odpowiedź na tekst kawałka Hell Yeah autorstwa Minaj! O co chodzi? Sprawdź już teraz na Eska.pl!

Mariah Carey nie nazywa Nicki Minaj prawdziwą wokalistką. Gwiazda w wywiadzie dla Barbary Walters stwierdziła, że jej koleżanka-jurorka z dwunastej edycji American Idol tak naprawdę tylko rapuje. Jej słowa to reakcja na pytanie reporterki, która chciała dowiedzieć się, jak Carey odnosi się do słów kawałka Hell Yeah, w którym to Minaj otwarcie mówi o konflikcie pomiędzy nimi.

Dlaczego oni się wściekają, że Królowa (Nicki) będzie jurorką w Idolu? / Huh? Uśmiechnij się w tejże sytuacji / Włącz E! (kanał tv), by mnie oglądać / Dz*wki dokuczają dzieciakowi (Nicki) / Nie zrezygnuję z tego powodu (z programu)
- słyszymy w kawałku Nicki.

Nie wiem. Nie wiem o czym śpiewa. Nie wiedziałam nawet, że ona śpiewa. Myślałam, że ona tylko rapuje albo robi cokolwiek innego - skomentowała Mariah Carey.

>>> 25 najbardziej obciachowych stylizacji Nicki Minaj! Zobacz galerię zdjęć!


Pierwszy, premierowy odcinek 12 edycji amerykańskiego Idola z Mariah Carey i Nicki Minaj widzowie w Stanach zobaczą już 16 stycznia 2013 roku. Będzie to relacja z castingów do programu. Jak myślicie, czy nowe jurorki talent-show wzbudzą jeszcze więcej kontrowersji?


Posłuchaj na Eska.pl Hell Yeah - Nicki Minaj ft. Parker!JB