Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20

i

Autor: Polsat Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 - co działo się w 5. odcinku?

Programy

Maria Tyszkiewicz wygrała 5. odcinek Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20. Dała czadu jako Doda!

2024-04-12 22:05

Za nami piąty odcinek 20. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Uczestnicy ponownie stanęli na scenie, aby zmierzyć się z kolejnymi metamorfozami. Zwyciężczynią okazała się Maria Tyszkiewicz! Jak wyglądało piąte wydanie nowego sezonu popularnego programu? Działo się dużo!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 20 - co działo się 12 kwietnia 2024? Na pierwszy ogień poszedł wzorowy uczeń, czyli totalnie oddany pracy Kacper Kuszewski. Można mieć wrażenie, że dla niego im trudniej tym lepiej. Wylosowana Gloria Estefan powstawała w mękach, a na koniec, jak zwykle wyszło perfekcyjnie. Mateusz Ziółko ponownie ucieszył się z losowania grzyba, który przydzielił mu nostalgiczną balladę Krzysztofa Krawczyka „Bo jesteś ty”. I trzeba przyznać, że znowu zaczarował publiczność i jurorów. Stefano Terrazino wystąpił z przyjaciółką Emilią Komarnicką-Klinstra. Razem stworzyli prawdziwy egzotyczny duet, wcielając się w parę latynoskich kochanków, Luisa Fonsi i Demi Lovato. Ich „Echame la culpa” okazało się bardzo gorące. Otulającą barwę francuskiego artysty Joe Dassin musiała powtórzyć Katarzyna Skrzynecka, która wylosował utwór „Et si ti n’existais pas”. W tym wykonaniu z pewnością pomogła jej znajomość języka. Idealny Filip Lato, który ma za sobą najtrudniejsze przeobrażenia, gdyż był ostatnio Cher i Freddiem Mercurym, teraz miał dobrą zabawę w przygotowaniu postaci polskiego króla latino, Skolima. Filipa wersja „Wyglądasz idealnie” brzmiała dokładnie tak samo jak oryginał i tak samo rozbujała publiczność oraz zawstydzoną Małgorzatę Walewską. Foszki, pretensje i naburmuszenia ulubienicy Amerykanów musiała odwzorować Basia Kurdej-Szatan, która przeistoczyła się w Taylor Swift i zaśpiewała „We are never ever getting back together”. Aleksandra Szwed przygotowując się do nowej roli, szybko zatęskniła za poprzednim występem, jako Kelys. Teraz, będąc Chubby Checkerem musiała nieźle się umęczyć samą niezwykle dynamiczną choreografią, nie mówiąc już o przedziwnej dykcji artysty. „Let’s twist again” to naprawdę morderczy występ, który okazał się najtrudniejszym z dotychczasowych wyzwań. Wisienką na torcie był występ Marysi Tyszkiewicz, która wylosowała w poprzednim odcinku wehikuł czasu i jeszcze raz wcieliła się w Dodę. Niespodzianek nie było. Znowu zachwyciła.

Szokująca prawda o "TTBZ". To uczestnicy sami wybierają piosenki? Skrzynecka się wygadała!

Stefano Terrazzino oczarował Gąsowskiego w Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Najlepsi!

Maria Tyszkiewicz triumfowała w 5. odcinku

Odcinek wygrała Maria Tyszkiewicz jako Doda. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Aktywnej Rehabilitacji „Far” dla Mirka Romejko. - Królowo, miałam dreszcze. Chciałam powiedzieć, że Doda nie ma techniki wokalnej, albo raczej ma wszystkie techniki wokalne, których nadużywa w sposób szczodry. Śpiewa przez nos i śpiewa z opuszczoną krtanią i śpiewa płasko i śpiewa głęboko i śpiewa jasno i śpiewa ciemno. I jak ci się uda te wszystkie elementy złapać, to jesteś w domu. I ty jesteś - powiedziała po jej występie Walewska.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2024 - odcinek 5. WYNIKI

  1. Maria Tyszkiewicz
  2. Filip Lato
  3. Mateusz Ziółko
  4. Aleksandra Szwed
  5. Barbara Kurdej-Szatan
  6. Katarzyna Skrzynecka
  7. Kacper Kuszewski
  8. Stefano Terrazzino