Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

2016-12-04 21:09
Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?
Autor: fot. youtube.com / kanał szopall Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna. Która lepsza?

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna zrobiła nie tylko ogromne wrażenie na jury Twoja Twarz Brzmi Znajomo, ale też na internautach z całego świata. Jeden z youtuberów postanowił nawet zestawić występ polskiej aktorki z oryginalnym wykonaniem Rihanny z gali MTV. Efekt jest naprawdę imponujący!

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna w Twoja Twarz Brzmi Znajomo lepsza niż prawdziwa Rihanna na gali MTV Video Music Awards 2016? Obydwa występy z megahitem Diamonds znalazły się w zestawieniu youtubera publikującego na kanale o nazwie Szopall. Występ polskiej aktorki nie tylko zapewnił jej zwycięstwo w ostatniej edycji popularnego show Polsatu, ale także odbył się szerokim echem wśród internautów na całym świecie. Maria Tyszkiewicz musiała się przez to zmierzyć nawet z oskarżeniami o rasizm.

>> Maria Tyszkiewicz oskarżona o rasizm! SZOK

Maria Tyszkiewicz jako Rihanna vs prawdziwa Rihanna

Jak występ Marii Tyszkiewicz z utworem Diamonds wypada w zestawieniu z oryginalnym występem Rihanny? Ogromne wrażenie robi nie tylko wizualne podobieństwu obu artystek, ale także synchronizacja ich gestów. Trzeba przyznać, że Maria wykonała kawał dobrej roboty. Przekonajcie się o tym oglądając poniższy filmik, który obejrzało już ponad 40 tysięcy użytkowników YouTube.

 

Najnowsze