Maria Sadowska już tak nie wygląda! Zobacz metamorfozę jurorki The Voice of Poland

2018-01-24 14:01
Maria Sadowska już tak nie wygląda! Zobacz metamorfozę jurorki The Voice of Poland
Autor: Mateusz Jagielski/East News Maria Sadowska

Maria Sadowska zaskoczyła wszystkich wielką zmianą wyglądu! Zobacz, jak prezentuje się teraz jurorka The Voice od Poland.

Maria Sadowska postanowiła radykalnie zmienić swój wygląd. Podczas odcinków The Voice of Poland mieliśmy okazję oglądać ją często w dość odważnych i nietypowych stylizacjach, ale takiego zaskoczenia nie spodziewał się chyba nikt! Co zmieniło się w wyglądzie piosenkarki? Jej fani są mocno zdumieni, ale z komentarzy wynika, że podoba im się decyzja Sadowskiej.

Maria Sadowska przeszła metamorfozę

Maria od dłuższego czasu prezentowała się w długich blond włosach. Być może jurorka The Voice of Poland doszła do wniosku, że znudziła jej się stara fryzura, niewykluczone też, że chciała dokonać dużej zmiany. Na Instagramie zaprezentowała zdjęcie, na którym zamiast charakterystycznych, długich pukli widać... krótkie włosy do ramion!

✂️😊 Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Pod zdjęciem 'odświeżonej' Marii można znaleźć same pozytywne komentarze, fani podkreślają, że wygląda pięknie i kobieco. Panie piszą również, że nowa fryzura Sadowskiej zainspirowała je do wizyty u fryzjera :) Jak wam się podoba?

Maria Sadowska - mąż, wiek, dzieci, piosenki - o co pytacie Google?

Autor: brak danych

  Maria Sadowska to polska wokalistka śpiewająca utwory z takich gatunków jak jazz, pop czy funk. Dzięki swemu doświadczeniu wielokrotnie pojawiała się jako jurorka w The Voice Of Poland. Tę rolę pełni też w najnowszej edycji programu. Swoją osobą wzbudza zainteresowanie w

 

Najnowsze