Margaret - wzrost, bez makijażu, duet, Eurowizja, ubrania - o co pytacie Google? [VIDEO]

i

Autor: fot. ESKA.pl Margaret - wzrost, bez makijażu, duet, Eurowizja, ubrania - o co pytacie Google

Margaret - wzrost, bez makijażu, duet, Eurowizja, ubrania - o co pytacie Google? [VIDEO]

2018-12-09 17:15

Wszystko, co chcecie wiedzieć o Margaret, a pytacie tylko w Google. Wokalistka odpowiedziała na nurtujące internautów kwestie! Zobaczcie VIDEO już teraz na ESKA.pl!

Margaret - wzrost, bez makijażu, duet, Eurowizja, ubrania, jako dziecko, gdzie mieszka, oczy, co Margaret robi w wolnym czasie - sprawdziliśmy i wiemy, że te słowa często wpisujecie w wyszukiwarkę internetową. Chcecie jak najwięcej wiedzieć o autorce hitu What You Do! Gwiazda polskiej sceny muzycznej z okazji premiery drugiej solowej płyty Monkey Business gościła w naszym Eskowym studio i odpowiedziała na nurtujące Was kwestie! Obejrzyjcie rozmowę poniżej tylko na ESKA.pl!

Margaret - wzrost

Ile wzrostu ma Margaret? Wiele osób zastanawia się, jak wysoka jest wokalistka. Okazuje się, że w dowodzie osobistym wpisała więcej niż ma w rzeczywistości ;) Zobaczcie w VIDEO ile centymetrów wynosi różnica.

Margaret - bez makijażu

Gdzie można zobaczyć Margaret bez makijażu? Być może na koncertach, na ulicy, pokazach mody? Artystka odpowiedziała, że wystarczy dobrze jej poszukać!

Margaret - Eurowizja 2017

Dlaczego Margaret nie wystąpiła na Eurowizji 2017? Kwestia udziału wokalistki w Konkursie Piosenki Eurowizji rozgrzała internautów w marcu. Fani podejrzewali, że artystka poleci do Kijowa z utworem pt. Blue Vibes albo z What You Do. 

Margaret - duet

Margaret miała duet z Mateuszem Grędzińskim, jak się pracowało? - Super, Mateusz jest młodym, uzdolnionym człowiekiem i trzymam mocno za niego kciuki.

Margaret - ubrania

Chcecie nosić te same ubrania, co Margaret? Lubicie ten styl? Pytacie o to, gdzie Margaret kupuje ubrania. Mamy odpowiedź w video poniżej ;)

Margaret - gdzie mieszka

Gdzie mieszka Margaret? Być może w Szwecji, gdzie współpracuje z tamtejszymi producentami? 

Margaret jako dziecko 

Margaret jako dziecko - kim chciała być? Od dzieciństwa chciała zostać wokalistką i jak zdradziła była grzeczna! Margaret jako dziecko zaliczyła również pewną wpadkę związaną ze szkołą i wierszem pt. Plama!

Margaret - dlaczego śpiewa po angielsku?

Margaret śpiewa po angielsku, bo współpracuje ze szwedzkimi producentami. Jest to dla niej naturalne i ma zamiar wyjść ze swoją muzyką poza granice Polski

Co Margaret robi w wolnym czasie?

Margaret leży, suszy się suszarką i czyta książki! Sprawdźcie odpowiedzi na wszystkie pytania internautów już teraz: