Margaret

i

Autor: AKPA Margaret wróci do The Voice of Poland? Jest deklaracja gwiazdy.

Margaret wróci do The Voice of Poland? Nie mówi "nie", ale stawia warunek

2023-02-16 17:00

Margaret była jurorką 10. edycji programu The Voice of Poland. Nigdy więcej nie powróciła jednak na fotel trenerki. Wiele osób zastanawiało się, jaki był powód jej rezygnacji z udziału. Po 3 latach gwiazda zdradziła, czy wróciłaby do show. Okazuje się, że nie wyklucza takiej możliwości, ale ma jedno ważne "ale".

Margaret nie zagościła na długo w The Voice of Poland. Jej udział w 10. edycji programu dla wielu osób był zaskoczeniem i pojawiło się wiele wątpliwości, czy da radę. Ostatecznie poradziła sobie lepiej niż się spodziewano i prawie doprowadziła do zwycięstwa swojego podopiecznego. Tadeusz Seibert przez całą edycję był uznawany za głównego faworyta. Ostatecznie w finale przegrał z Alicją Szemplińską. Na tym jednak skończyła się przygoda Margaret z najpopularniejszym show muzycznym w Polsce. Czy jest szansa na jej powrót? 3 lata po odejściu zdecydowała odnieść się do sytuacji. Z jej słów wynika, że wcale nie wyklucza ponownego udziału w The Voice of Poland.

Tomasz Szczepanik wyrzucił go z The Voice Senior. Powiedział wprost, co myśli o jego decyzji

Dominik Dudek wygrał The Voice of Poland 13! Tak wyglądała jego droga do zwycięstwa!

Margaret ponownie w The Voice of Poland?

Jeśli fani Margaret zastanawiają się, czy jest szansa na jej powrót do The Voice of Poland, to mamy dla nich dobre informacje. Gwiazda jest na tak. Sprawę skomentowała w wywiadzie w Wirtualną Polską, gdzie zdradziła, że nawet dostała taką propozycję. Dlaczego więc jej nie przyjęła? Stoją za tym powody polityczne. Piosenkarka nie wspomina dobrze poprzedniej współpracy z TVP i mówi, że wróci tylko, jeśli program trafi do innej stacji.

Margaret w stylizacji glam rock na czerwonym dywanie. Wyeksponowała czarną bieliznę

Dostałam taką propozycję i zapytałam pani producent, czy coś się zmieniło, czy przeszli do innej telewizji. Odpowiedziała, że nie, a ja na to, że to widzimy się w innej telewizji - powiedziała Margaret w wywiadzie dla WP.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE