Margaret

i

Autor: Screen z YT: Margaret ft. Otsochodzi - Reksiu (Official Video) / Margaret

Margaret w duecie z Otsochodzi śpiewa o życiu bez kompleksów! Piosenka Reksiu już w sieci

2020-08-12 12:29

Margaret w duecie z Otsochodzi! Wokalistka właśnie wydała swój najnowszy singiel Reksiu, który powstał we współpracy z raperem Miłoszem Stępieniem. O czym jest najnowszy kawałek Reksiu, który już śmiga w sieci? Więcej o nowości do Margaret i Otsochodzi już na ESKA.pl!

Margaret i Otsochodzi w duecie! Piosenkarka 10 sierpnia 2020 zapowiedziała, że wyda nowy singiel, który swoją premierę miał raptem dwa dni później! Zniecierpliwieni fani wokalistki nie musieli długo czekać, ponieważ najnowszy singiel Margaret Reksiu, który powstał we współpracy ze znanym raperem Otsochodzi już śmiga po sieci! Nowy singiel piosenkarki niezmiernie ucieszył fanów, ponieważ jeszcze całkiem niedawno gwiazda zapowiedziała przerwę od muzyki. Jak się okazuje nie na długo. Nie dość, że powróciła do tworzenia, to jeszcze zrobiła to w genialnym stylu zapraszając gościnnie do najnowszego kawałka rapera Miłosza Stępienia, znanego światu, jako Otsochodzi. O czym jest piosenka Reksiu i czy ma ona szansę osiągnąć sukces na miarę innych utworów wokalistki? Margaret w hip-hopowym wydaniu śpiewa o luzie, prostym życiu, beztrosce i poczuciu szczęścia, które wcale nie jest uwarunkowane drogimi, ekskluzywnymi rzeczami. Wspólny utwór Margaret i Otsochodzi to oda zabieganych i zmęczonych mieszczuchów do tytułowego Reksia. To hymn o adoracji prostego wiejskiego życia i recepta na święty spokój. Kto by pomyślał, że marzenie o wielkomiejskim śnie w 2020 roku będzie passe? 

Sonda
Co myślisz o wyglądzie Margaret?

Margaret i Otsochodzi - o czym jest singiel Reksiu?

Margaret i Otsochodzi we wspólnej piosence! O czym jest singiel Reksiu? Najnowszy kawałek wokalistki opowiada o prostym życiu, które nie wymaga drogich ciuchów, luksusowych aut i sztucznej uwagi innych osób. Piosenkarka śpiewa o życiu bez kompleksów i problemów. Numer jest hip-hopowy, a więc możemy zobaczyć Margaret w totalnie innym wydaniu, niż zwykle. 

Margaret zapowiada nowy album

Margaret zapowiada nowy krążek! Piosenkarka od kilku miesięcy intensywnie pracuje nad nowym materiałem i przygotowuje się do wydania kolejnego albumu. Płyta ukaże się jeszcze w tym roku i będzie efektem dalszej eksploracji muzyki miejskiej.