Margaret i Miłosz Stępień

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER | Aneta Kwiatkowska /EAST NEWS

Margaret w duecie z Otsochodzi! Singiel Reksiu namiesza jeszcze tego lata?

2020-08-11 12:44

Margaret zapowiada nowy kawałek, który według fanów będzie prawdziwą petardą! Polska wokalistka za pośrednictwem Instagrama poinformowała fanów o nadchodzącym singlu Reksiu, który powstanie przy współpracy z raperem Otsochodzi, Miłoszem Stępieniem.

Margaret zaskakuje i zapowiada nową piosenkę, która ma szansę okazać się strzałem w dziesiątkę! Polska wokalistka dała swoim fanom powody do radości, zaraz po tym, jak zapowiedziała swój nadchodzący singiel. Co ważne, do współpracy nad najnowszym kawałkiem zaprosiła znanego rapera, Otsochodzi, Miłosza Stępienia. Nachodząca piosenka Margaret, która nosił tytuł Reksiu zadebiutuje już niebawem. Margaret dokładnie 10 sierpnia 2020 roku opublikowała na swoim koncie na Instagramie post, w którym zapowiedziała nachodzący kawałek. Wokalistka nie podała jednak, żadnej sprecyzowanej daty, tylko oznaczyła fotkę hasztagiem #soon, dając tym samym do zrozumienia, że piosenka jej i rapera Otsochodzi zadebiutuje w sieci już lada moment. Czy usłyszymy muzyczną nowość od Margaret i Miłosza jeszcze w te wakacje? Fani gwiazdy z pewnością nie mogą doczekać się premiery nadchodzącego singla, który, jak już uważają, będzie totalnym hitem. 

Spis treści

  1. Margaret zapowiada nowy singiel
  2. Otsochodzi - kim jest Miłosz Stępień?
Sonda
Co myślisz o wyglądzie Margaret?

Margaret zapowiada nowy singiel

Margaret szykuje nowy singiel Reksiu, w którym gościnnie wystąpi także raper Otsochodzi. Margaret nie zdradziła jednak daty premiery nadchodzącego singla, dlatego na ten moment fani wokalistki muszą uzbroić się w cierpliwość. 

Otsochodzi - kim jest Miłosz Stępień?

Miłosz Stępień, znany wszystkim z artystycznego pseudonimu, to 24-letni raper, który ma na swoim muzycznym koncie wiele dużych dokonań. Artysta wydał już 4 studyjne albumy, z czego jedna z jego płyt uzyskała status platynowej. 

Wyświetl ten post na Instagramie.
Reksiu feat @otsochodzi ? soooon @macadamczak Post udostępniony przez Maggie (@margaret_official)