Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]

2020-08-10 11:26 Rafał Wróblewski
Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]
Autor: Łukasz Jasiukowicz Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]

Po dłuższej przerwie od medialnych aktywności i występów na żywo Margaret powraca z koncertami. Artystka wystąpi w Warszawie w ramach cyklu Lato na Pradze, organizowanego na prawym brzegu Wisły w urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl!

Margaret to wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery studyjne albumy, w tym dwa - Add The Blonde i Just The Two of Us - nagrodzone platyną. Karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel Thank You Very Much notowany był na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i we Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów. Pomimo osiągnięć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskojęzycznego albumu. Gaja Hornby to dojrzała, szczera i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret: to dopiero początek zmian.

Już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy materiał Margaret, będący rozwinięcie premiery z 2019 roku. Poza sferą twórczą artystka skupia się też na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. Zaowocowało to obecnością w gronie jurorskim The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

Margaret - koncert Lato na Pradze 2020

Miejski projekt Lato na Pradze sprawił, że warszawska Praga stała się koncertowym sercem miasta, a także miejscem spotkań dla wielu społeczności. Topowi polscy muzycy występują w niezwykle urokliwym ogrodzie kompleksu Praga Centrum. Projekt Lato na Pradze to nie tylko koncerty, ale również letnie miejsce spotkań przy muzyce, piciu i jedzeniu - namiastka festiwali w sercu Warszawy. Zielone strefy relaksu, food trucki, bar i granie na żywo w scenerii murów dawnej praskiej stalowni - wszystko to składa się na Miasteczko Praga Centrum.

Kiedy wystąpi Margaret? Szczegóły poniżej:

Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]
Autor: Lato na Pradze Margaret wraca na scenę! Da koncert w cyklu Lato na Pradze 2020 [DATA, BILETY]
Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze