Margaret trenerką w Voice of Poland? Kogo zastąpi?!

i

Autor: fot. wbf Margaret trenerką w Voice of Poland? Kogo zastąpi?!

Margaret trenerką w Voice of Poland? Kogo zastąpi?!

2018-04-17 12:55

Margaret trenerką w Voice of Poland - na potwierdzenie tej wiadomości najbardziej czekają fani wokalistki. Kogo miałaby zastąpić autorka In My Cabana?

Margaret trenerką w Voice of Poland - taka wiadomość na pewno ucieszy fanów wokalistki. Gwiazda polskiej sceny muzycznej do tej pory nie miała okazji oceniać, a tym bardziej szkolić młodych, przyszłych artystów, w jakimkolwiek programie telewizyjnym. O tym, czy autorka hitu In My Cabana faktycznie zasiądzie na obracanym fotelu dziewiątej edycji programu, dowiemy się już wkrótce. Aktualnie trwają castingi do przesłuchań w ciemno i można zgłaszać swoje nagrania demo.

Margaret w Voice of Poland - za kogo?

Dziewiąta edycja Voice Of Poland wróci na antenę Telewizji Polskiej jesienią 2018 roku - przynajmniej wiele na to wskazuje. Już w kwietniu zaczęły pojawiać się informacje, że w składzie jury będzie kilka zmian. Jak donosi Super Express producenci zachęcają, by jedną z trenerek była finalistka szwedzkich preselekcji do Eurowizji, Margaret. - Była już na zdjęciach próbnych do poprzedniej serii. Wtedy nie poradziła sobie najlepiej. Ale w ostatnich miesiącach podbija listy przebojów w Szwecji, dlatego byłaby bardzo inspirującym trenerem dla młodych wokalistów - czytamy na stronie se.pl. Warto wspomnieć, że już przy okazji szóstej edycji mówiło się o zmianach, które związane były z autorką In My Cabana czy Byle jak. Margaret miała wówczas zastąpić Edytę Górniak.

Voice of Poland 9 - castingi ruszyły! Kiedy początek show?

Autor: brak danych

  Voice of Poland 9 - nowa edycja programu oficjalnie potwierdzona! 10 kwietnia na oficjalnym fanpage'u Voice of Poland pojawiła się informacja o rozpoczęciu internetowych castingów do dziewiątej edycji muzycznego show. Osoby, którym uda się awansować dalej wezmą udz

Za kogo producenci chcą posadzić Margaret na obracanym fotelu? Michał Szpak znakomicie sprawdził się w ósmej edycji i uczestniczka z jego drużyny, Marta Gałuszewska, wygrała cały program. Pewne miejsce ma również Maria Sadowska oraz duet Tomson i Baron. Zdaniem se.pl, osoby z produkcji chcą świeżej krwi, a Margaret miałaby zastąpić Andrzeja Piasecznego. Podoba się wam ten pomysł? 

Voice of Poland - KONIEC? Co już wiadomo?

Autor: brak danych

  Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych muzycznych programów w Polsce. Właśnie tam pierwsze poważne kroki na muzycznej scenie stawiali tacy artyści, jak: Natalia Nykiel, Sarsa, Antek Smykiewicz Mateusz Ziółko czy Aleksandra Nizio. Koniec Voice