Margaret odpowiada na plagiat! Internauci zaskoczeni jej reakcją

i

Autor: fot. wbf Margaret odpowiada na plagiat! Internauci zaskoczeni jej reakcją

Margaret odpowiada na plagiat! Internauci zaskoczeni jej reakcją

2018-03-13 11:51

Cool Me Down zostało skopiowane przez niemiecką wokalistkę, Jenifer Brening - tak twierdzą internauci! Sprawdźcie, jak odnosi się do sytuacji Margaret!

Margaret splagiatowana przez reprezentantkę San Marino na Eurowizję 2018 - takiego zdania są internauci, którzy posłuchali i porównali utwór pt. Cool Me Down z piosenką Party Shore. Fani nie kryją swojego niezadowolenia i są przekonani, że gwiazda polskiej sceny muzycznej powinna walczyć o dobro swoich praw autorskich. Jak się okazało, nie zamierza nic z tym robić. Wręcz przeciwnie - jest zadowolona, że ktoś się nią inspiruje! 

Margaret plagiat Cool Me Down - reakcja

Margaret skomentowała zamieszanie związane z utworem Party Shore, Jenifer Brening, tuż po swoim udziale w finale szwedzkich preselekcji. W wywiadzie dla wiwibloggs, czyli oficjalnego eurowizyjnego bloga, powiedziała: - Rozmawiałam o tym z wszystkimi autorami piosenki. Byliśmy jednakowo zgodni, że to nam niezwykle schlebia - ucieszyła się artystka. Dziękujemy. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że ktoś mógł tak bardzo się zainspirować naszą muzyką. To świetne, dziękuję - zakończyła.

Margaret splagiatowana przez uczestniczkę Eurowizji 2018 z San Marino?! PORÓWNAJ

Autor: brak danych

  Margaret - plagiat jej piosenki to temat, którym w ostatnim czasie żyją eurowizyjni fani. Czy faktycznie jest się czego przyczepić? Według wielu osób utwór Party Shore reprezentantki San Marino na Eurowizji 2018 brzmi identycznie, jak wielki hit Cool Me Down

Za produkcję piosenki Margaret odpowiada Arash, Anderz Wrethov, a za tekst Linnea Deb - autorka hitu Heroes Mansa Zelmerlowa. Pełen energii, taneczny kawałek, inspirowany muzyką reggae namieszaŁ w Europie. Cool Me Down od początku cieszyło się popularnością wśród słuchaczy na całym świecie. O singlu, chwilę po jego wydaniu, pisały zagraniczne serwisy muzyczne. Głos Margaret w tym nagraniu porównano do Rihanny, Beyonce czy Iggy Azalea. 

Jenifer Brening, której piosenka Party Shore zbiera negatywne opinie, reprezentuję San Marino na Eurowizji 2018. Niemiecka wokalistka wystąpi w duecie z Jessiką, śpiewając utwór pt. Who We Are. Co najważniejsze - San Marino to jeden z naszych rywali walczących w drugim półfinale o finał Eurowizji 2018!