Marcin Maciejczak zachwycał już przed The Voice Kids. Nagranie trafiło do sieci!

2020-05-28 13:39 MK
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/UniversalMusicPolska

Dzięki udziałowi w The Voice Kids, Marcin Maciejczak stał się jednym z najpopularniejszych wokalistów młodego pokolenia w naszym kraju. Przygotowujący się do zaprezentowania swojego drugiego singla nastolatek zachwycał jeszcze przed pojawieniem się na castingach do muzycznego show. Zobaczcie na ESKA.pl, jak w 2019 roku zaśpiewał hit Lady Gagi.

Marcin Maciejczak z The Voice Kids wielokrotnie pokazał, że żaden repertuar mu niestraszny. Zanim nastolatek pojawił się w hitowym programie telewizyjnym, w którym zachwycił zarówno jurorów, jak i widzów przed telewizorami, brał udział w konkursach talentów oraz prezentował swój talent muzyczny podczas lokalnych imprez.

W trakcie pierwszego etapu, czyli Przesłuchań w ciemno do The Voice Kids, Marcin Maciejczak wykonał hit Lady Gagi z filmu Narodziny Gwiazdy zatytułowany I'll Never Love Again, a o przyjęcie go do swojej drużyny walczyli wszyscy trenerzy. Uczestnik zdecydował jednak, że przygodę w programie chce kontynuować u boku Dawida Kwiatkowskiego. Opłaciło się - wykonawca hitu Jesteś zaprowadził swojego podopiecznego do zwycięstwa. Jak się okazuje, Lady Gaga od dawna gra w sercu nastoletniego piosenkarza. Jeszcze zanim zyskał popularność dzięki udziałowi w The Voice Kids, śpiewał jej piosenki podczas swoich mini koncertów dla lokalnej społeczności.

Marcin Maciejczak miał śpiewać inną piosenkę w finale The Voice Kids!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - stare wideo

W sieci niespodziewanie pojawił się występ, jaki Marcin Maciejczak dał w 2019 roku z okazji Dni Sieradza. Młody wokalista zaprezentował wówczas przed publicznością swoją interpretację piosenki Always Remember Us This Way, również pochodzącej z filmu Narodziny Gwiazdy.

Co ciekawe, tę samą kompozycję na żywo wykonała Natalia Kawalec w wielkim finale The Voice Kids 3.

Najnowsze