Margaret na eska360! Sprawdź jak wziąć udział w ekskluzywnym koncercie eska360!

2016-03-11 13:59
Margaret na eska360
Autor: eskago.pl Margaret na eska360

Margaret na eska360! Wokalistka będzie gwiazdą nowej akcji ESKI - serii ekskluzywnych koncertów, które możesz obejrzeć na żywo, w telewizji albo online. Sprawdź jak zdobyć wejściówki!

Margaret na eska360! Weź udział w ekskluzywnym koncercie gwiazdy w ramach akcji eska360. Margaret to najpopularniejsza w Polsce wokalistka według Google Trends, w ostatnich rankingach pokonała nawet takie supergwiazdy jak Adele czy Taylor Swift. Spotkanie z nią na koncercie eska360 będzie wyjątkowym wydarzeniem, na które ESKA zaprosi tylko 100 osób. Jak zdobyć zaproszenia na to wyjątkowe wydarzenie? Sprawdź!

eska360 z Margaret - jak wziąć udział?

Żeby wziąć udział w ekskluzywnym koncercie eska360 wystarczy, że zgłosisz się przez stronę akcji eska360 TUTAJ>> i uzasadnisz dlaczego to ty masz być w gronie szczęśliwców pisząc dlaczego Margaret jest dla ciebie super. Proste? To łap podwójne zaproszenie na ten wyjątkowy koncert! Zaproszenia na koncert Margaret eska360 będą też rozdawane w konkursie telewizyjnym ESKA TV w Najlepszym Programie oraz na antenie Radia ESKA.

Więcej o akcji eska360: szczegóły i informacje >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze