Margaret - koncert na eska360. Gdzie i kiedy oglądać wyjątkowy koncert Margaret? SPRAWDŹ

2016-04-02 10:58

Margaret na eska360! Zobacz wyjątkowy koncert! Margaret jest gwiazdą nowej akcji ESKI - serii ekskluzywnych koncertów, które możesz obejrzeć na żywo, w telewizji albo online. Sprawdź gdzie i kiedy oglądać koncert Margaret w esce360.

Transmisja koncertu Margaret w ramach akcji eska360 już wkrótce do obejrzenia w TV i online. transmisja to szansa dla fanów, którym nie poszczęściło się w konkursie i nie zdobyli wejściówek na ten ekskluzywny koncert, ale też dla tych, którzy lubią być na bieżąco z muzyką, bo piosenki Margaret to prawdziwe hity i warto je usłyszeć w wersji koncertowej i to za darmo - siedząc na kanapie. Gdzie i kiedy transmisja koncertu Margaret na eska360? Sprawdź poniżej!

>> Koncert Margaret - eska360 >>

 

eska360 - co to?

eska360 to seria wyjątkowych koncertów muzycznych gwiazd, w których możesz wziąć udział na żywo - osobiście lub online. W każdym koncercie weźmie udział tylko grupa wybrańców, ale wszyscy będą je mogli później zobaczyć w ESKA TV i na eskaGO. Transmisja na eskaGO umożliwi internautom wybór podglądu z 4 kamer. Oglądający będą mogli w czasie rzeczywistym przełączać kamery czyli decydować o perspektywie z jakiej chcą oglądać wydarzenie.

Margaret - transmisja koncertu online i w TV

Margaret to najpopularniejsza w Polsce wokalistka według Google Trends, w ostatnich rankingach pokonała nawet takie supergwiazdy jak Adele czy Taylor Swift. Na spotkanie z nią na koncercie eska360 zaprosiliśmy tylko 100 osób, ale możesz zobaczyć ten koncert w TV i online. Już 2 kwietnia o 17:00 transmisja koncertu Margaret - jednocześnie na ESKA TV i eskaGO.pl - na stronie akcji eska360

W niedzielę 3 kwietnia o godzinie 11:00 ESKA TV pokaże powtórkę koncertu. Poza tym od momentu premiery wszyscy internauci będą mogli za darmo i bez jakichkolwiek ograniczeń oglądać koncert na platformie eskaGO.
Zapisz się na wydarzenie: koncert Margaret na eska360 na FB >>

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze