Margaret: hit Cool Me Down podbija świat! Szwecja zachwycona przebojem Polki!

2016-04-19 15:09
Margaret: Cool Me Down
Autor: fot. wbf Margaret: hit Cool Me Down podbija świat! Szwecja zachwycona przebojem Polki!

Margaret i Cool Me Down podbija listy przebojów na świecie! Polka notowana jest na listach na Ukrainie i w Rosji. Teraz świetne brzmienie utworu doceniono w Szwecji! Więcej sprawdzicie już teraz na ESKA.pl! 

Cool Me Down podbija listy przebojów na całym świecie! Jej kawałek, z którym próbowała swoich sił w polskich preselekcjach do Eurowizji 2016 notowany jest na listach w Rosji i na Ukrainie. Czy to oznacza, że wkrótce Polka zadebiutuje na prestiżowych zestawieniach np. w Wielkiej Brytanii? Niewykluczone, ponieważ singiel Polki został oficjalnie wydany na szwedzki rynek muzyczny. Stamtąd już naprawdę niedaleka droga, by zaistnieć na znanych na świecie, radiowych zestawieniach. Nikogo nie powinien dziwić taki obrót sprawy. Za produkcję piosenki Margaret odpowiada Arash, Anderz Wrethov, a za tekst Linnea Deb - autorka hitu Heroes Mansa Zelmerlowa. Zresztą wysoki poziom wokalny polskiej piosenkarki i dobra znajomość języka angielskiego to dopełniający całości klucz do sukcesu. Pełen energii, taneczny kawałek, inspirowany muzyką reggae z pewnością namiesza w Europie tej wiosny!

>>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

Margaret - listy przebojów na świecie

Cool Me Down od początku cieszyło się popularnością wśród słuchaczy na całym świecie. O singlu chwilę po jego wydaniu pisały zagraniczne serwisy muzyczne. Już wtedy uznano, że utwór ma szanse na światowych zestawieniach list hitów. Głos Margaret w tym nagraniu porównano do Rihanny, Beyonce czy Iggy Azalea. Z porywającym do tańca singlem poznali się już słuchacze w Rosji - do niedawna 180. miejsce na tamtejszej, krajowej liście przebojów. Teraz przyglądamy się Szwecji, bo wkrótce i tam nagranie może cieszyć się ogromną popularnością:

 

>>> Margaret: Nie odpuszczam, ze mną nie będzie tak łatwo! WYWIAD na ESKA.pl

Przypomnijmy, że to kolejny raz, kiedy hit Margaret może zaistnieć na światowych listach przebojów. Wcześniej ogromną popularnością na oficjalnych zestawieniach cieszyło się Thank You Very Much. Najwyżej notowane było: na miejscu 41. w Austrii, 38. w Niemczech i 22. we Włoszech. Jak będzie z nowym nagraniem? O tym przekonacie się słuchając Global Listy w Radiu ESKA w każdą niedzielę od godziny 17:00!

RW

Najnowsze