Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

2016-08-27 22:26
Margaret - Elephant In the Room: premiera na ESKA Music Awards 2016!
Autor: fot. wbf Margaret - Elephant In the Room kiedy i gdzie premiera?

Premiera nowej piosenki Margaret odbyła się podczas ESKA Music Awards 2016! Kawałek nosi tytuł Elephant i po raz pierwszy usłyszeliście go 26 sierpnia w Szczecinie! Już teraz możecie posłuchać go też na ESKA.pl!

Margaret - Elephant: premiera odbyła się na ESKA Music Awards 2016! Jest to kolejny światowo wydany utwór w dorobku gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wcześniej międzynarodowym singlem został przebój pt. Thank You Very Much czy ostatnio Cool Me Down. Globalną premierę będzie mieć także teledysk, który wkrótce opublikujemy na ESKA.pl. Przypomnijmy, że Margaret miała aż trzy szanse na prestiżowe statuetki Radia ESKA! Oprócz niej tyle samo nominacji otrzymała Sylwia Grzeszczak i Antek Smykiewicz. Ostatcznie Margaret zdobyła nagrodę w kategorii EMA 2016: najlepszy artysta w sieci.

 

Margaret - Elephant na ESKA Music Awards 2016

Nowa piosenka Margaret - Elephant do usłyszenia również w propozycjach do Gorącej 20 Radia ESKA w poniedziałek, 29 sierpnia! To informacja dla osób, które przegapią (choć nie powinny) występ i wielką galę rozdania najważniejszych wyróżnień muzycznych w Polsce. 

ESKA Music Awards 2016 odbyło się 26 sierpnia w Szczecinie! Retransmisja gali w niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 18:00 w ESKA TV. Zdjęcia, wideo i zakulisowe materiały dostępne będą w linku obok na ESKA.pl >> ESKA Music Awards 2016 - relacja na żywo minuta po minucie

Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!
Autor: fot. okładka singla Elephant - Margaret Margaret - Elephant: premiera na ESKA Music Awards 2016!

 

Najnowsze