Marek Kaliszuk, zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2: śmiałem się z siebie! Zobaczcie, jak wspomina udział w show [VIDEO]

2014-11-26 13:32
Marek Kaliszuk
Autor: fot. mat. własne Marek Kaliszuk

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 i to właśnie jego, jako laureata show, postanowiliśmy podpytać o backstage'owe tajemnice programu. Zwycięzca Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 występy na scenie w takich odsłonach jak Nicki Minaj czy też Maria Callas wspomina specjalnie dla Was. Dlaczego Marek Kaliszuk śmiał się z samego siebie i co przytrafiło się w mu w telewizyjnej toalecie? Odpowiedzi tylko u nas!

Marek Kaliszuk wygrał Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 z programu zabierając ze sobą masę wspomnień. To właśnie o nie postanowiliśmy zapytać zwycięzcę Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 kilka dni po finale show. Nasza reporterka specjalnie dla Was poznała zakulisowe historie, które na długo pozostaną w pamięci Marka Kaliszuka. O wielu z nich laureat drugiej edycji telewizyjnego hitu opowiedział przed kamerami po raz pierwszy! Zacznijmy od tego, dlaczego Marek Kaliszuk w finale Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zdecydował się wystąpić przebrany za Marię Callas...

Trzy dni przed nagraniem miałem straszny kryzys, bo stwierdziłem, że nie dam rady. Zrobić arię w tydzień to jest rzecz w ogóle kosmiczna - przyznaje zwycięzca TTBZ 2.

Wprawdzie w finałowym odcinku show Marek Kaliszuk postawił wszystkie karty na klasyczny wykon, to jednak wiele przemian aktora zapisało się w jego w pamięci jako czyste szaleństwo. Śmiałem się, naprawdę szczerze się śmiałem... zobaczcie, co najbardziej rozbawiło artystę.

Ciężko mówić o zawziętej rywalizacji pomiędzy uczestnikami drugiej edycji show, ale zazdrość ludzką rzeczą jest ;). Naszej reporterce udało się też dowiedzieć, którą metamorfozę Marek Kaliszuk z chęcią podkradłby swoim kolegom z show. To dość kontrowersyjny i odważny wybór. Zobaczcie sami.


Kim są Besides, zwycięzcy Must Be The Music 8?

Nie mogliśmy nie zapytać Marka Kaliszuka o Nicki Minaj - naszym zdaniem najbardziej zaskakującą charakteryzację zwycięzcy Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. To jednak przebrany za Arethę Franklin zaliczył niezręczną sytuację w męskiej toalecie. Klikajcie play i zobaczcie, co się stało.

Marek Kaliszuk wygrywając Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2 zgarnął 100 tysięcy złoty. Kwotę przekazł na rzecz fundacji Między Niebem a Ziemią.

Jak wydać płytę by zaskoczyć fanów: 5 artystów rockowych, którzy wydali płytę w nietypowy sposób

Zaglądajcie na ESKA.pl, gdzie już wkrótce kolejne odsłony wywiadu ze zwycięzcą Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. Z gwiazdą rozmawiała Julia Tryzno.

JB

Najnowsze