Marek Kaliszuk - sprawdź na Eska.pl kim jest przystojny aktor, który wystąpił w teledysku Libera i Natalii Szroeder Wszystkiego Na raz! [AUDIO]

2013-01-15 11:34

Marek Kaliszuk zagrał razem z Kasią Cichopek główne role w teledysku Wszystkiego Na Raz Libera i Natalii Szroeder. Marek Kaliszuk to jeden z najprzystojniejszych i najbardziej utalentowanych aktorów młodego pokolenia. Specjalnie dla Eska.pl opowiedział o kulisach powstawania klipu do najnowszej piosenki Libera i Natalii Szroeder. Posłuchaj na Eska.pl Wszystkiego Na Raz i przeczytaj wywiad z Markiem Kaliszukiem!

Eska.pl: Jaką rolę zagrałeś w teledysku Wszystkiego Na Raz Natalii Szroeder i Libera?
Marek Kaliszuk: W teledysku wcieliłem się w rolę partnera Kasi Cichopek. Zagraliśmy parę trzydziestolatków, którzy na pozór mają wszystko. Są zamożni i dobrze wykształceni, jednak w życiu brakuje im miłości. Zatracili swoje uczucie w pędzie życia. Teledysk jest o tym, że w życiu nie możemy mieć wszystkiego. Żyją razem jednak tak naprawdę obok siebie. Czy uda im się pokochać na nowo? Tego zdradzić nie mogę, odpowiedź na to pytanie znajdziecie w teledysku.

Eska.pl: Jak ci się pracowało z Kasią Cichopek, Natalią Szroeder i Liberem?
Marek Kaliszuk: Współpracę z Kasią Cichopek, Natalią Szroeder i Liberem wspominam bardzo dobrze. Z Kasią miałem okazję współpracować na planie M Jak Miłość. Prywatnie również bardzo się lubimy. Natomiast Libera i Natalię poznałem przed realizacją teledysku. To świetni ludzie. Bardzo sympatyczni. Jestem bardzo zadowolony z tego, że udało mi się ich poznać. Liber jest bardzo szczerym, naturalnym facetem, podobnie Natalia. Jest bardzo miłą i fajną osobą.

>>> Zobacz na Eska.pl relację z kręcenia klipu Wszystkiego Na Raz

Eska.pl: Czy zamierzacie kontynuować współpracę muzyczną?

Marek Kaliszuk: Na razie skoncentrujemy się na wydaniu pierwszego wspólnego teledysku, jednak pracowało się nam tak dobrze, że chciałbym powtórzyć to jeszcze raz.

Eska.pl: Czy podobała ci się praca nad teledyskiem i czy chciałbyś rozpocząć karierę muzyczną?

Marek Kaliszuk: Praca nad teledyskiem bardzo mi się spodobała, jednak o rozpoczęciu kariery muzycznej myślałem już dużo wcześniej. Chciałbym wydać solową płytę. Powoli plany te wychodzą ze sfery marzeń i przybierają coraz bardziej realną formę.

Eska.pl: W jakim gatunku muzycznym chciałbyś nagrywać?

Marek Kaliszuk: Jestem fanem wielu gatunków muzycznych, dlatego nie lubię tworzyć tylko w jednym gatunku. Jeżeli moja płyta ukaże się, usłyszycie na niej mieszankę wielu styli. Chcę aby ten album był jak najbardziej różnorodny. Nie lubię monotonii.

Eska.pl: Kto jest twoją muzyczną inspiracją?

Marek Kaliszuk: Piotr Cugowski, Mietek Szcześniak oraz Mateusz Mijal - to wokaliści których twórczość cenię i którzy są moją inspiracją. Z wokalistów starszego pokolenia lubię piosenki Andrzeja Zauchy. Zagraniczne zespoły których lubię słuchać to między innymi The Rasmus.

Pozdrawiam wszystkich czytelników Eski.pl i słuchaczy Radia Eska! Marek Kaliszuk

Posłuchaj Wszystkiego Na Raz - Liber, Natalia SzroederNie czytałeś jeszcze?


X Factor bez Britney Spears! Gwiazda oficjalnie żegna się z show!

EP

Najnowsze