Marek Kaliszuk o nowym singlu This Moment i planach na przyszłość [WYWIAD]

2020-02-24 23:22 MK
Marek Kaliszuk
Autor: materiały prasowe

Marek Kaliszuk powraca z nowym, tym razem anglojęzycznym singlem! Piosenka THIS MOMENT powstała w studiu Custom34 w Gdańsku, a w jej tworzeniu brał udział Marek (tekst & muzyka) oraz wschodzący producent Adam Bieranowski. Piosenka wraz z towarzyszącym jej Lyric Video pojawiła się w sieci 20 lutego. W rozmowie z Hanczakiem, artysta zdradził, co zainspirowało go do powstania utworu. Posłuchajcie koniecznie!

Marek Kaliszuk - teledysk This Moment to doskonały przykład na to, że wokalista idzie z duchem czasu zarówno w kwestii nowoczesnych brzmień, jak i efektów wizualnych. Dzięki specjalnemu wertykalnemu formatowi obraz automatycznie dopasowuje się do ekranów smartfonów. Dzięki temu fani artysty mogą nie tylko słuchać nowej piosenki, ale również swobodnie wczytać się w tekst i podziwiać przystojnego wokalistę. Za obrazek odpowiedzialne jest The Dreams Studio. Singiel THIS MOMENT jest dynamiczną muzyczną propozycją, ale pojawiają się w niej refleksyjne frazy.

- Do napisania tej piosenki zainspirował mnie mój znajomy, który przez wiele lat był singlem. Twierdził, że z wyboru i że tak jest mu dobrze. Pewnego dnia spotkał dziewczynę, na punkcie której absolutnie zwariował. Powiedział mi wtedy, że życie, które poradził do tamtej pory było puste. Sam jednak nie zdawał sobie z tego wcześniej sprawy. Miłość zupełnie go odmieniła. Chcieli krzyczeć ze szczęścia i zastanawiali się, jak zatrzymać te niesamowite momenty w czasie tak, aby zapamiętać ten stan na zawsze. O tym właśnie jest ta piosenka. Powinniśmy cieszyć się każdą chwilą, a z tych najpiękniejszych czerpać, ile się da. Mam nadzieję, że dzięki temu jasnemu i pozytywnemu przekazowi THIS MOMENT trafi do serc moich moich fanów i słuchaczy - mówi o swoim kawałku Marek.

Marek Kaliszuk - wywiad

Najnowszy singiel Marka Kaliszuka jest świeżym, melodyjnym, tanecznym kawałkiem, któremu towarzyszy klimatyczny wokal - od ciepłej i przytulnej barwy po charakterystyczne dla artysty wysokie falsety. Fani Marka po pierwszym odsłuchu nowej piosenki porównują go do Adama Levine, George’a Michael’a, czy Justin’a Timberlake’a. Czy THIS MOMENT stanie się hitem wiosny i lata 2020? Ma na to wielkie szanse, bo z pewnością wpada w ucho, emanuje dobrą energią i idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat. To kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Marka, który ma ukazać się w tym roku.

Artysta pojawił się w studiu Radia ESKA, gdzie w rozmowie z Hanczakiem zdradził wszystko na temat nowego singla, udziału w Szansie na Sukces Eurowizja 2020 oraz o planach zawodowych na przyszłość. Całej rozmowy posłuchacie poniżej. 

Wywiady z Radio ESKA - Marek Kaliszuk o singlu This Moment i wrażeniach po preselekcjach do Eurowizji 2020
Najnowsze