Marek Kaliszuk - Instagram, dziecko, rodzina, żona

2021-06-20 20:42 PO
Marek Kaliszuk
Autor: materiały prasowe

Marek Kaliszuk to doskonale znana osobistość zarówno jako aktor, a także piosenkarz! Już na ESKA.pl przybliżamy rodzinne życie gwiazdy. Dowiedz się więcej na temat jego dziecka, żony, a także prywatnego konta na Instagramie!

Marek Kaliszuk od wielu lat działa w polskim show-biznesie. Doskonale kojarzony jest w sferze aktorskiej, ale także w świecie muzycznym. Zdecydowania należy do osób o wielu talentach, które w pełni wykorzystują swój potencjał w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Marek Kaliszuk doskonale odnajduje się w roli aktora oraz piosenkarza. Potrafi śpiewać, grać na planie, a nawet świetnie prowadzić programy telewizyjne. Jednym zdaniem, kamera z pewnością go kocha! Jak się okazuje fanów przystojnego celebryty nie interesuje tylko życia zawodowe artysty, dlatego już na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was kilka informacji na temat Instagrama, dziecka, rodziny, a nawet żony Marka Kaliszuka. Mało kto wie, że w dzieciństwie uczył się grać na fortepianie oraz miał dużo wspólnego z Zespołem Pieśni i Tańca Warmia w Olsztynie. Poza profesjonalnym podejściem do zawodu piosenkarza i aktora, Marek Kaliszuk równie mocno przykłada się do swojej sylwetki, nad którą systematycznie pracuje.

Spis treści

  1. Marek Kaliszuk - Instagram
  2. Marek Kaliszuk - dziecko
  3. Marek Kaliszuk - rodzina
  4. Marek Kaliszuk - żona

Marek Kaliszuk - Instagram

Marek Kaliszuk na Instagramie zalicza się do aktywnych użytkowników! Jego profil można znaleźć pod jego imieniem i nazwiskiem. Celebryta zebrał na swoim koncie około 30 tysięcy obserwujących, którzy mocno angażują się w jego treści, stale je komentując.

Marek Kaliszuk - dziecko

Marek Kaliszuk nie ujawnił takiej informacji w mediach, ponieważ bardzo rzadko mówi o swoim życiu prywatnym.

Marek Kaliszuk - rodzina

Polski aktor, piosenkarz unika tematów w mediach społecznościowych związanych z jego życiem prywatnym. Wiadomo jednak, że celebryta jest synem Romualda Kaliszuka i urodził się w 15 stycznia 1980 roku w Olsztynie.

Marek Kaliszuk - żona

Marek Kaliszuk jest singlem czy kochającym mężem? To pytanie z pewnością spędza sen z powiek niejednej fance celebryty, jednak jego relacje prywatne są jedną wielką tajemnicą.

Domowe Granie: Magda Bereda
Najnowsze