Marek Kaliszuk - I Won't Stop: 5 powodów, dla których ten kawałek może być hitem [AUDIO]

2015-06-08 15:18
Marek Kaliszuk
Autor: fot. WBF Marek Kaliszuk

Marek Kaliszuk I Won't Stop zaprezentował nam jako swój pierwszy singiel z debiutanckiej płyty i to jeszcze przed wakacjami 2015. Nowa piosenka Marka Kaliszuka bierze więc udział w wyścigu o tytuł hitu lata 2015. Co więcej, okazuje się, że I Won't Stop ma jedną z lepszych startowych pozycji. Zobaczcie sami już teraz na ESKA.pl!

Marek Kaliszuk - I Won't Stop to jedna z nowości muzycznych na lato 2015, która ma szansę stać się sporym hitem. Audio I Won't Stop Marka Kaliszuka czeka na Was na dole strony, ale przed tym trochę więcej o samym kawałku. Nowa piosenka Marka Kaliszuka jest jego pierwszym singlem z debiutanckiej płyty, nad którą pracuje od czasu zwycięstwa w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2. I Won't Stop w całości po angielsku w wyścigu o tytuł przeboju wakacji 2015 startuje z dobrej pozycji z kilku powodów.

Pierwszy z nich to sam Marek Kaliszuk - jedna z najgorętszych postaci w polskich mediach po swoim spektakularnym udziale w 2. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dzięki programowi artysta zyskał nowych fanów nie tylko wśród żeńskiej części publiczności. Ci z pewnością będą wspierać I Won't Stop i promować numer, gdzie tylko się da.

Marek Kaliszuk polskim Robinem Thicke i Justinem Timberlakiem? Oczywiście Marek Kaliszuk to Marek Kaliszuk, ale chyba wszyscy zgodzimy się, że na polskim rynku brakuje śpiewającego przystojniaka przyprawiającego swoim falsetto o ciary, prawda? A taki jest właśnie Marek Kaliszuk w I Won't Stop - to drugi powód.
 
Po trzecie, I Won't Stop brzmi wszędzie! Dokładnie tak, o piosence piszą niemalże wszystkie portale a sam Kaliszuk promuje numer specjalnymi występami. Show z DD TVN do zobaczenia TUTAJ >>.

Idąc dalej, za nową piosenkę Marka Kaliszuka odpowiada Piotr Mania współpracujący chociażby z Leszkiem Możdżerem, Adamem Sztabą, Stingiem, Michael Boltonem czy też Edytą Górniak.

>> OWF 2015: LINE-UP. Kto zagra na Orange Warsaw Festival? Kiedy koncert? Data i inne szczegóły

Piąty powód to porywające na parkiet brzmienie I Won't Stop - po odpaleniu utworu rzeczywiście nie da się zatrzymać. Taneczne bity i choreografia w klipie do numeru rozbujają każdego. Wprawdzie teledysku do I Won't Stop Marka Kaliszuka jeszcze nie ma, to mamy dla Was zdjęcie z planu do nagrania.

Marek Kaliszuk w teledysku do I Won't Stop
Autor: fot. WBF Marek Kaliszuk w teledysku do I Won't Stop

JB

Najnowsze