Marcysia z Ekipy Friza ZAPŁAKANA podjęła ważną decyzję. Fani mocno zaskoczeni!

i

Autor: screeny z filmów: ZSZYŁAM USZY / Marcysia Ryskala / TikTok: https://www.tiktok.com/@ryskalamarcysia/video/7231565480971046171 Marcysia z Ekipy Friza ZAPŁAKANA podjęła ważną decyzję. Fani mocno zaskoczeni!

Co się stało?

Marcysia z Ekipy Friza ZAPŁAKANA podjęła ważną decyzję. Fani zszokowani!

2023-06-06 8:29

Zapłakana Marcysia z Ekipy Friza to bardzo rzadki widok. Zawsze na filmach była uśmiechnięta, otwarta i dobrze radziła sobie przed kamerą. Tymczasem jej filmik mógł zaskoczyć, a w pierwszych sekundach nawet zmartwić najwierniejszych fanów. Co takiego stało się gwieździe mediów społecznościowych? Przekonajcie się już teraz, bo wyjaśniamy to na naszej stronie!

Spis treści

  1. Marcysia z Ekipy Friza zapłakana - co się stało?
  2. Marcysia z Ekipy Friza zapłakana - wideo

Marcysia Ryskala zapłakana postanowiła pokazać się swoim fanom, a to wszystko na nagraniu wideo. Widzowie influencerki natomiast, gdy tylko zobaczyli pierwsze sekundy jej filmiku mogli pomyśleć, że coś bardzo złego wydarzyło się w jej życiu. Być może przyszedł im do głowy związek z Mateuszem Trąbką i ewentualne komplikacje z tym związane. Tym bardziej byłby to szok, bo przecież jeszcze niedawno Tromba oświadczył się Marcysi. A jeśli chodzi o ekipowiczów, to rozstania w ostatnim czasie są bardzo modne. Na szczęście jednak para cieszy się swoją miłością, wspólnie spędzają dużo czasu, a do tego wszystkiego postanowili się przeprowadzić do innego mieszkania. O co więc dokładnie chodzi? Gwiazda Domu Ekipy Friza zabawiła się w aktorstwo i metaforycznie zdecydowała się zaprezentować ogromną zmianę w jej życiu. Ten pomysł robi wrażenie!

Kiedy urodzi Wersow? Data narodzin dziecka Friza nie jest tajemnicą!

Te odkrywcze hity mają 20 lat! Pamiętacie wszystkie?

Marcysia z Ekipy Friza zapłakana - co się stało?

Zapłakana Marcysia Ryskala jeszcze nigdy nie pokazywała się w mediach. Miała chwile słabości np. podczas pobytu na strzelnicy wspólnie ze swoim narzeczonym, ale nie pokazywała aż tak bardzo łez. Teraz natomiast tak się stało. Marcysia z Ekipy Friza wrzuciła do sieci filmik, Pierwsze trzy sekundy wideo to metaforyczny obraz płaczącej, smutnej i załamanej wręcz influencerki. Symbolizuje to stare czasy, kiedy mogła czuć się zagubiona. A od czwartej sekundy oglądamy pewną siebie, zmotywowaną, szczęśliwą i wchodzącą w nową erę swojego życia gwiazdę. Zdecydowała się zapuścić grzywkę, w której wygląda doskonale!

Marcysia z Ekipy Friza zapłakana - wideo

Bardzo kreatywne nagranie, na którym Marcysia pokazuje swoje wejście w nową, lepszą erę robi furorę na platformie z krótkimi filmikami. Internauci, którzy nie śledzili jej losów, gdy była w Ekipie Friza są zachwyceni, a fani chcieliby, żeby wróciła do nagrywania filmików na YouTube. Jeszcze inni stwierdzili, że grzywka doskonale pasuje jej do tatuaży! Oceńcie zresztą to sami oglądając poniżej:

Listen on Spreaker.