Marcin Różal Różalski - satanista lepszy niż niejeden wierzący

2016-10-19 1:11
Marcin Różalski - niby satanista, a ma lepsze serce niż niejeden wierzący!
Autor: fot. Facebook/marcinrozal/ (screen - www.facebook.com/marcinrozal) screen z profilu www.facebook.com/marcinrozal/

Marcin Różalski to satanista, który wyciągnął od Wojewódzkiego 100 tys. zł? To prawda, ale trzeba też przyznać, że Różal ma lepsze serce niż niejeden religijny człowiek i nie przepuści okazji, żeby nie przekonać kogoś do czynienia dobra. Nie wierzycie? Sprawdźcie, czego nie wiecie o najbardziej demonicznym zawodniku MMA.

Marcin Różalski człowiek o demonicznej twarzy nie ukrywa, że jest wyznawcą satanizmu. Nie akceptuje kościoła i biblii, a mimo to ma lepsze serce niż niejeden wierzący! Różal, jeden z najważniejszych zawodników polskiego MMA, był gościem ostatniego odcinka Kuby Wojewódzkiego. Opłacało się, bo Kuba, który zapraszając Różalskiego nie traktował go w 100 procentach poważnie, bardzo szybko zmienił zdanie o człowieku, który zamiast zdjęcia profilowego na FB ma pentagram i przeznaczył 100 tysięcy złotych na fundację Różala.

Marcin Różalski powiedział do Kuby Wojewódzkiego: - Wszystko ma swoją cenę. Jeśli dasz mi 100 tysięcy na fundację, to daję Ci 30 sekund bicia, kopania, skakania po mnie. Za 100 tysięcy, przy wszystkich. Mogę się pociąć i krwią podpisać. Prezenter zgodził się na ten układ i jak zdradził Różal, showman wywiązał się z obietnicy przekazania pieniędzy na akcje charytatywną. Sportowiec przyznał, że po programie popłakał się z tego powodu. 

Popek vs Pudzianowski na KSW 37. Kto wygra? GŁOSUJCIE! >>

Różalski jest ambasadorem wielu fundacji mających na celu pomoc najbardziej potrzebującym zwierzętom. Od dłuższego czasu prowadzi także akcje charytatywne na rzecz chorych dzieci. Wszystkie znajdujemy na jego profilu w serwisie Facebook. Śmiało możemy powiedzieć, że przerażający Różal jest jednym z najbardziej zaangażowanych w niesienie pomocy sportowców w Polsce. 

Marcin Różalski - człowiek o złotym sercu

Marcin Różalski wygląda strasznie ze względu na niezliczoną ilość tatuaży na ciele. Najbardziej przerażające są rysunki na twarzy sportowca. Do tego dochodzi często dość wulgarny sposób mówienia. To wszystko sprawia, że w kontakcie na żywo strach spojrzeć mu w oczy. A tak naprawdę nie ma się czego bać, bo Różalski to kolorowy człowiek o złotym sercu! O swoich akcjach charytatywnych mówi dosłownie wszędzie! Nawet zmęczony po ciężkim pojedynku z Mariuszem Pudzianowskim na KSW 35 zaapelował: Ludzie, obudźcie się. Zacznijcie pomagać! Przyznał, że pomoc innym jest w życiu najważniejsza.

Sylwester u Pudziana 2016/17 - atrakcje gwarancją imprezy do rana! >>

Do tej pory wiele jego akcji zakończyło się powodzeniem. Poniżej przedstawiamy kilka z nich:

Demonicznie wyglądający człowiek, który ma w oczach łzy? Taki jest Marcin Różalski! 

Najnowsze