Marcin Miller (Boys) u Kuby Wojewódzkiego. 5 faktów świadczących, że jest królem disco polo!

2016-02-16 22:40
Marcin Miller u Kuby Wojewódzkiego - kadr ze zwiastuna
Autor: brak danych Marcin Miller u Kuby Wojewódzkiego - kadr ze zwiastuna

Marcin Miller gościem Kuby Wojewódzkiego 16.02.2016. Nowy sezon swojego programu Kuba Wojewódzki zaczyna od mocnego akcentu muzycznego - zaprosił lidera grupy Boys, klasyka disco polo - mamy dowody na to, że Miller i Boys, są najlepsi w swojej dziedzinie - sprawdźcie!

Marcin Miller gościem Kuby Wojewódzkiego w pierwszym odcinku nowej serii programu Kuba Wojewódzki 16.02.2016. Marcin Miller to lider kultowego zespołu discopolo Boys, nic dziwnego, że został wybrany jako gwiazda pierwszego odcinka serii. Dowiedzcie się więcej - kim jest Marcin Miller, jakie są największe hity jego zespołu i dlaczego można powiedzieć, że zespół Boys to najmocniejsza gwiazda gatunku disco polo i dance. 

>> Roast Kuby Wojewódzkiego - Wszyscy na jednego. Odcinek specjalny już 16.02.2016!

Marcin Miller i Boys

Zespół Boys powstał w 1991 roku i cały czas intensywnie nagrywa i koncertuje, również jako gwiazda imprez disco polo i dance. Co stoi za fenomenem grupy? Sprawdźcie 5 powodów dla których Marcin Miller i Boys są najlepsi!

 • Ich przebój Jesteś szalona przez wiele lat nie miał sobie równego w gatunku. Dopiero pojawienie się megahitu Ona tańczy dla mnie zdetronizowało hit, który królował na parkietach przez tyle lat i zyskał klasę kultowego polskiego hitu, który znają nie tylko fani disco polo 

 • Oprócz hitu Jesteś szalona, Marcin Miller napisał też utwór, który można nazwać hymnem disco polo - piosenkę Wolność
 • Zespół nagrał ponad 30 płyt - zaczynając pierwszych albumów nagrywanych na kasety. Fani z pewnością czekają na kolejny!
 • Marcin Miller jest zdecydowanie najlepiej tańczącym wokalistą - nadaje tempo i wysoko stawia poprzeczkę tancerzom
 • Ważnym punktem wizerunku zespołu są stylizacje - po pierwsze wszyscy panowie dbają o ciała, ale też o to, w co je ubierają - stylizacje Boysów mogą być przykładem dla wielu zespołów - mimo że czasem są całkiem odjechane
 • ​​

  Marcin Miller u Kuby Wojewódzkiego 16.02.2016

   

  Najnowsze