Marcin Maciejczak znów triumfuje! Jego występ z The Voice Kids w światowej czołówce

2020-07-01 14:37 Maksymilian Kluziewicz
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/The Voice Global

Choć od zwycięstwa Marcina Maciejczaka w The Voice Kids minęły już ponad cztery miesiące, występy z programu wciąż cieszą się popularnością na całym świecie. Polski wokalista, który niedawno zaprezentował singiel Deszcz i bez został po raz kolejny doceniony na arenie międzynarodowej. Tym razem, uwagę na Marcina zwrócili autorzy kanału The Voice Global. Więcej na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak odnosi sukces za sukcesem. Młody wokalista, który dał się poznać dzięki udziałowi w trzeciej edycji The Voice Kids cały czas udowadnia, że telewidzowie podjęli dobrą decyzję, wysyłając na niego swoje głosy. Pierwszy singiel Marcina, czyli Jak Gdyby Nic, okazał się wielkim hitem. Do dzisiaj, wygenerował ponad osiem milionów odsłon w serwisie YouTube. Drugi utwór Marcina zatytułowany Deszcz i bez również świetnie sobie radzi. Mroczny klip do utworu w niespełna tydzień przekroczył liczbę 170 tysięcy wyświetleń, a zaraz po premierze trafił na kartę czasie. Kolejne wyróżnienie wokalisty w międzynarodowym rankingu z pewnością wpłynie na zwiększenie tego wyniku.

Dzięki udziałowi w The Voice Kids, Marcin zyskał rzeszę wiernych fanów, którzy kibicują mu na każdym kroku. Jego wykonania na poszczególnych etapach show, podobnie jak jego teledyski, generowały miliony wyświetleń i trafiały na kartę na czasie. Co jednak najważniejsze - zachwyciły one nie tylko polskich, ale również zagranicznych wielbicieli formatu The Voice.

Wywiady z Radio ESKA - Marcin Maciejczak

Marcin Maciejczak - The Voice Kids

Od chwili wyemitowania pierwszego odcinka The Voice Kids z jego udziałem, Marcin Maciejczak stał się ulubieńcem widzów. Po raz kolejny, wokalista został wyróżniony na kanale The Voice Global, który posiada ponad sześć milionów subskrypcji. Tym razem, młody artysta jest bohaterem odcinka o największych talentach, w których stronę odwrócili się wszyscy jurorzy.

- Ten chłopak to urodzony artysta!

- Marcin...Wciąż nie mogę wyjść z podziwu - piszą internauci w komentarzach.

Przeżyjcie ten moment jeszcze raz.

Najnowsze