Marcin Maciejczak zagrał pierwszy koncert po The Voice Kids. Zaśpiewał nową piosenkę!

2020-09-21 12:21 Maksymilian Kluziewicz
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak nie miał szczęścia po zwycięstwie w The Voice Kids, jeśli weźmiemy pod uwagę koncerty. Niedługo po tym, jak młody wokalista zwyciężył w trzeciej edycji telewizyjnego show, w Polsce zaczęto odnotowywać kolejne przypadki zakażeń koronawirusem, co poskutkowało odwołaniem wszelkich imprez masowych. Artyście w końcu udało się jednak zaśpiewać autorskie single. Więcej na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak w końcu zagrał pierwszy koncert! Młoda wokalista, który zachwycił swoim głosem miliony Polaków i nie tylko, przymierza się do wydania debiutanckiej płyty. Po zaprezentowaniu kolejnych singli przyszedł czas na koncerty. Gdy Marcin Maciejczak wygrał trzecią edycję The Voice Kids w lutym, mało kto był w stanie przewidzieć, jak będą wyglądały kolejne miesiące. W związku ze stale rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem, odwołane zostały wszystkie imprezy masowe, w tym oczywiście koncerty. Marcin Maciejczak nie mógł zatem śpiewać swoich autorskich kawałków przed publicznością, jednak chętnie udzielał się online. Młody artysta po raz pierwszy wykonał utwór Deszcz i bez właśnie dla czytelników ESKA.pl.

Po wydaniu długo wyczekiwanego singla Marzenie wokalista rzeczywiście spełnił swoje marzenie, jakim bez wątpienia był kontakt z publicznością i możliwość zaśpiewania na żywo piosenek zwiastujących jego debiutancki longplay. Marcin Maciejczak był gwiazdą koncertu Dożynki Województwa Łódzkiego w Uniejowie.

Marcin Maciejczak - pierwszy wykon Deszcz i bez [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - koncert

O tej chwili Marcin Maciejczak marzył od momentu, gdy decyzją widzów zwyciężył w show The Voice Kids. Energia publiczności, adrenalina związana z wyjściem na scenę po długiej przerwie - to wszystko czekało na wokalistę w Uniejowie. Młody artysta uświetnił lokalną imprezę wykonaniami własnych piosenek. Nie zabrakło doskonale znanych fanom piosenkarza utworów Deszcz i bez czy najnowszego - Marzenie.

Najnowsze