Marcin Maciejczak z najlepszym wykonaniem hitu Lady Gagi w Voice Kids? Zagraniczni internauci nie mają wątpliwości!

2020-06-01 15:01 MK
Marcin Maciejczak
Autor: YouTube/The Voice Global

Po blisko czterech latach od premiery krążka Joanne, Lady Gaga powróciła z nowym albumem Chromatica, który zachwycił niemalże wszystkich jej fanów. Z tej okazji, autorzy kanału The Voice Global wzięli pod uwagę najlepsze wykonania utworów piosenkarki w The Voice Kids. Na samym szczycie opublikowanego w sieci rankingu uplasował się zwycięzca trzeciej edycji polskiej odsłony show - Marcin Maciejczak. Więcej na ESKA.pl.

Marcin Maciejczak - zwycięzca trzeciej edycji The Voice Kids wielokrotnie udowodnił, że Lady Gaga to jedna z jego ulubionych artystek. To właśnie dzięki wykonaniu jej utworu I'll Never Love Again podczas Przesłuchań w ciemno, młody wokalista zachwycił wszystkich trenerów, którzy walczyli między sobą o pozyskanie go do swojej drużyny. Po długich negocjacjach, nastolatek zdecydował się szlifować swój talent pod czujnym okiem Dawida Kwiatkowskiego. Kolejne miesiące pokazały, że była to dobra decyzja. Autor hitu Jesteś doprowadził swojego podopiecznego nie tylko do finału, ale również do zwycięstwa.

Soundtrack do filmu Narodziny Gwiazdy towarzyszył Marcinowi Maciejczakowi jeszcze przed jego udziałem w popularnym show. Niedawno, na ESKA.pl mogliście obejrzeć występ wokalisty nagrany podczas Dni Sieradza 2019. Wówczas, zwycięzca The Voice Kids 3 zachwycił lokalną społeczność swoim wykonaniem utworu Always Remember Us This Way.

W najnowszym odcinku zamieszczonym na kanale The Voice Global, jego autorzy wzięli pod uwagę najlepsze wykonania utworów z repertuaru piosenkarki przez uczestników talent-show. Wśród wyróżnionych nie mogło zabraknąć Marcina.

Marcin Maciejczak nie pojedzie na Eurowizję Junior 2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Marcin Maciejczak - The Voice Global

W piątek, 29 maja, Lady Gaga zaprezentowała swój długo wyczekiwany album Chromatica, na którym znalazły się takie hity jak Stupid Love, Rain On Me z Arianą Grande oraz Sour Candy, w którym gościnnie zaśpiewały dziewczyny z BLACKPINK. Fakt ten stał się inspiracją dla zarządzających kanałem The Voice Global, by stworzyć ranking najlepszych wykonań hitów Lady Gagi w całej historii The Voice Kids. Na samym szczycie zestawienia znalazł się Marcin Maciejczak ze swoją interpretacją I'll Never Love Again.

Kanał The Voice Global posiada ponad 6 milionów subskrypcji z całego świata. W komentarzach pod wideo znalazło się wiele pozytywnych opinii o polskim uczestniku, pozostawionych przez zagranicznych internautów. - Gdy tylko słyszę Marcina, czuję się zrelaksowany - napisał jeden z fanów formatu.

Najnowsze