Marcin Maciejczak wydał debiutancką płytę. Oto album Tamte dni

2021-06-12 17:59 Adrian Rybak
Marcin Maciejczak - Tamte dni
Autor: Universal Music Polska/ Maciej Nowak

Marcin Maciejczak to zwycięzca trzeciej edycji programu The Voice Kids. Długo wyczekiwany debiutancki album Tamte dni już dostępny we wszystkich sklepach oraz serwisach streamingowych. Jaki jest jego pierwszy krążek? Jakie piosenki się na nim znajdują? Przedstawiamy kilka informacji na temat płyty idola nastolatek.

Od dnia premiery utworu Jak gdyby nic, czyli pierwszego singla Marcina Maciejczaka (platynowa płyta), minął ponad rok. Był to rok, który wywrócił jego świat do góry nogami. Dla młodego artysty był to dodatkowo trudny czas wytężonej pracy nad realizacją swoich marzeń, połączonych z codziennymi obowiązkami i szkołą. Ten egzamin Marcin Maciejczak zdał na piątkę z plusem. Podsumowaniem tego etapu i początkiem nowego, jeszcze bardziej ekscytującego, jest debiutancki album Marcina zatytułowany Tamte dni. Jest to zaproszenie do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać. Żeby zobaczyć ten bajkowy świat, choć na chwilę trzeba się w nim zanurzyć. Jak? Wystarczy posłuchać płyty od początku do końca. Żeby poczuć i zrozumieć tą wyjątkową opowieść. Żeby dostrzec niezwykłą wrażliwość i dojrzałość tak młodego wokalisty. 

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - Tamte dni. Lista piosenek

1. Teraz

2. Obudź mnie

3. Deszcz i bez

4. Tamte dni

5. Ciepły front

6. Kaj

7. Nie proszę o więcej feat. Luna

8. Marzenie

9. Jak gdyby nic

10. W sercu żal

11. Jeśli powiem

Marcin Maciejczak - Tamte dni. Twórcy albumu

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Najnowsze