Marcin Maciejczak wydaje płytę! Debiutancki album Tamte dni w przedsprzedaży!

2021-05-11 17:22 Adrian Rybak
Marcin Maciejczak - Tamte dni
Autor: Universal Music Polska/ Maciej Nowak

Marcin Maciejczak debiutuje albumem „Tamte dni”. Płyta ukaże się 11 czerwca. Artysta pokazał okładkę i zdradził tracklistę wydawnictwa. Krążek można już zamówić w przedsprzedaży! Na to wydanie czeka wiele osób. Marcin Maciejczak jest jednym z najbardziej pamiętanych uczestników The Voice Kids. Co znajdzie się na płycie?

Marcin Maciejczak to zjawisko, którego nie da się przeoczyć. Szukając swojego miejsca nie umie i raczej nie widzi potrzeby, aby odnaleźć się w proponowanych ramach i schematach. Wsłuchując się więc w jego debiutancką płytę odnosimy wrażenie, że wymyka się do świata baśni, zostawiając jednak za sobą uchylone drzwi. Album Tamte dni to opowieść, której należy wysłuchać w całości. Wymaga odwagi, jakiej potrzeba, aby wejść do pachnącego deszczem i bzem świata, gdzie odbite w czarnych jeziorach gwiazdy spadają w odwrotnym kierunku, a zupełnie niebajkowe wróżki nie umieją lub nie chcą się uśmiechać. Młody wokalista dzięki zaskakującej muzycznej dojrzałości nie pozwala porównać się do żadnego z obecnych na rodzimej scenie artystów. Udało mu się natomiast stworzyć magiczne duety z Luną (Nie proszę o więcej) i gościem specjalnym (Ciepły front).

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - Tamte dni. Twórcy albumu

Wśród twórców zaangażowanych w powstanie tej niecodziennej płyty znaleźli się między innymi Ashley Hicklin – brytyjski producent, współpracujący wcześniej m.in. z Laną Del Rey i Duncanem Laurencem oraz Danny Parker (odpowiadający za hity m.in. Shawna Mendesa i Jessie Ware). Warto dodać, że muzykę i teksty na album Marcina napisali m.in. Hotel Torino, Kasia Lins, Andrzej Mrozek czy duet Linia Nocna.

Marcin Maciejczak - Tamte dni. Lista piosenek

1. Teraz

2. Obudź mnie

3. Deszcz i bez

4. Tamte dni

5. Ciepły front

6. Kaj

7. Nie proszę o więcej feat. Luna

8. Marzenie

9. Jak gdyby nic

10. W sercu żal

11. Jeśli powiem

Najnowsze